Fifty Shades of Grey – 50 odstínů šedi

Fifty Shades of Grey / 50 odstínů šedi je název známé knihy ale i filmu, který vyvolává pocity vzrušení u mnoha žen. Příběh Anastasie Steeleovej a Christiana Greye je doslova celosvětovým šílenstvím. Desítkám milionů žen se podařilo během čtení série nabudit svou vlastní představivost o naplňování sexuálních hrátek. Proslýchá se, že tento román bude zodpovědný za obecně zvýšený zájem žen o sex. Uvidíme…

Prádlo Fifty Shades of Grey

50 odstínů šedi je i kolekcí spodního prádla

50 Shades of Grey je i kolekcí spodního prádla

Není se co divit, že světlo světa tváří i kolekce prádla, pojmenovaná právě po tomto světovém fenoménu. Na svědomí ji má společnost Bluebella, která se v maximální možné míře nechala inspirovat knihami autorky E L James a vytvořila plnou hravou kolekci a sexy prádlo plné provokace. Černé prádlo, typické pro své popruhy, schválila i slavná autorka knižní série.

Světoznámou popularitu značky se rozhodlo zúročit i Tesco, které v září 2014 ve svých F & F prodejnách představilo kolekci 35 dámských a 8 pánských kousků prádla a pyžam. Cílem tvůrců bylo elegantními kousky podtrhnout ženské sebevědomí, napomoci jim být svůdnějšími a zároveň zvýraznit krásu ženského těla.

Třetí značkou, která se zavázala vytvořit něco speciálního, je skandinávská KappAhl. Ta svou pozornost upřela na ženy ve středním věku a vytvořila hned několik druhů kalhotek, podprsenek a košilek. Nestárnoucí kombinace červené a černé barvy, doplněná o množství romantických krajkových detailů, je předpokladem, že i ženy ve středním věku se budou cítit sexy a svůdně. Na tvorbě této prádla spolupracovala i samotná E L James.

A co tak něco navíc?

50 odstínů šedi, to není jen film, kniha a prádlo. Pořídit si však můžete i množství vychytávek, pyšnících se touto známou „značkou“. Vibrátory, pouta, lubrikační gely či masky. Atmosféru večera si můžete vytvořit i vínem Fifty Shades of Grey a během svých hrátek můžete například využít i speciální příručku z dílny známého výrobce kondomů. Durex na svém webu totiž nabízí možnost zahrát si 50Games ToPlay. Jak vidíte, Padesát odstínů šedi čeká i na Vás, stačí si jen vybrat „kousek“ i pro sebe a oddat se sexuální fantazií.

Fifty Shades of Grey – 50 odstínů šedi
3.67 (73.33%) 15 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz