Top 9 erotogenních zón pro oba partnery

Jistě jste se již několikrát přemýšleli nad tím, jak co nejrychleji rozpálit svou partnerku nebo partnera? Jak je dostat do varu? Ano, možností je hned několik. Jedním z nich jsou afrodiziakem, potraviny, které svým chemickým složením či dokonce i tvarem dokážou nastartovat touhu po sexu. Pokud hledáte něco jiného, svou pozornost zaměřte na erotogenní zóny. Přehled těch nejžhavějších míst na lidském těle najdete právě zde!

Klitoris

Jistě se shodneme na tom, že jde o snad nejcitlivější místo na ženském těle. Nespočet nervových zakončení a senzitivních nervových tělísek se postarají o dlouhotrvající pocity rozkoše. Klitoris lze dráždit rukou – stačí když začnete jemnými doteky a postupně budete přidávat na intenzitě a rychlosti pohybů. Nebo se postarejte o rozkoš pomocí jazyka. Na světě snad neexistuje žena která by neměla ráda orální sex. A věřte nám, že i Vám se partnerka jistě sladce odvděčí.

Ženská prsa

Erotogenní zóny se postarají o skvělý sex.

Erotogenní zóny se postarají o skvělý sex.

Prsa jsou dokonalým magnetem. Přitahují mužskou pozornost, zvyšují dámské ego a pokud jsou větší, často se postarajúo dokonalé rozptýlení pánské pozornosti. Dámské prsa jsou samozřejmě skvělou erotogenní zónou. Pokud se jejich laskání partner věnuje v dostatečné podobě, ženské tělo zareaguje vyplavováním hormonu oxytocinu. Ten má vliv na stahy dělohy, která tak přímo až nasává spermie, je důležitý i během těhotenství. Proto by se prsům měla v posteli věnovat náležitá pozornost.

Vagína

Některé ženy mají to štěstí, že se jim daří dosáhnout vaginální orgasmus. Vagína totiž během správního dráždění přináší ženám pocity slasti, které mohou vyvrcholit ve vytoužený orgasmus. Proto stojí za to vyzkoušet hned několik poloh a najít tu, která funguje nejlépe. Zažijete během toho kopu srandy a zpestříte si pobyt v posteli. Případně si erotické hrátky opepřete i nějakými sexuálními hračkami či Kamasutrou.

Krk a šije

Krk je skvělou univerzální erotogenní zónou, která funguje výborně nejen u žen, ale i u mužů. Důvodem je existence množství citlivých nervových zakončení v této oblasti. Použijte svůj jazyk na to, abyste velmi jemně a pomalu nacházeli místečka, které partnera nastartují. To, že jste na takové místo narazili, poznáte povzdechem či „husí kůží“, která proběhne po partnerově pokožce.

Erotogenní zóny na které také nezapomínejte

Uši

Uši jsou také velice vděčnou zónou, jejíž drážděním docílíte správné nastartování svého partnera. Podobně jako v případě krku a šíje, jsou i ouška místem, které správně navnadí obě pohlaví. Jemnými a něžnými pohyby jazyka docílíte to, že partnerem nejednou proběhnou husí kůži. Poté, co laskání oušek zahrnete do svého předohrového repertoáru, se nemůžete divit, že se této činnosti bude partner dožadovat častěji a častěji.

Spodní část zad

Masáž zad ji může spolehlivě nastartovat.

Masáž zad ji může spolehlivě nastartovat.

Asi se divíte, co v tomto článku hledá tato část lidského těla. Jde však o místo, jehož masáží lze docílit uvolnění svalstva pánve. Další výhodou je fakt, že partner/ka Vám jistě nikdy nebude vyčítat, pokud vaše ruce během masáže „zabloudí“ i na jiné místečka. Dokonalé uvolnění, nabuzení dobré nálady a vynikající masáž jsou předpokladem skvělé předehry, která může hned následovat.

Bradavky

Bradavky na ženských prsou jsou velmi citlivým místem. Jistě se však shodneme na tom, že ne každá žena preferuje stejné laskání. Některé preferují jemné líbání a olizování, jiné něžné kousání. Proto připomínáme důležitost komunikace v posteli. Pouze Vaše partnerka Vám nejlépe řekne, co se jí líbí a čemu se naopak vyhnout.

Vnitřní oblast stehen

Oblast posetá nervovými zakončeními, která však není až tak citlivá jako klitoris, bradavky či šíje a ouška. Proto jde o erotogenní zónu, která, zjednodušeně řečeno, snese toho víc. Proto kromě klasických polibků či hrátek s jazykem, který může občas zabloudit i na jiná místa, vnitřní části stehen nevadí i jemné kousání. A umíte si představit, co s Vaší partnerkou udělá už jen samotný fakt, že se Vaše hlava pohybuje v těsné blízkosti jejího intimních partií?

Ústa a rty

Rty patří mezi naše top erotogenní zóny.

Rty patří mezi naše top erotogenní zóny.

A našim posledním typem jsou rty. Ty jsou velmi citlivým místem, vděčným na líbání, kousání, olizování, sání, cucání nebo vášnivé líbání. Partnerovy ústa lze pomocí jazyka, rtů a zubů vydráždit dosyta. Samotné ústa jsou také zónou, v níž se ukrývá jazyk. Doteky dvou jazyků jsou skvělým spouštěčem vzrušení a jazyk je samozřejmě nezbytným pro orální sex. Proto na tuto erotogenní zónu určitě nezapomínejte i během samotného milování.

 

 

Top 9 erotogenních zón pro oba partnery
4.25 (85%) 8 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz