Erozon Max – internetový hit má i levnější alternativu

Erozon Max je jeden z volně prodejných výživových doplňků na podporu erekce. Naši pozornost však upoutal zejména kvůli tomu, že v diskusích o slabé erekcí vyvolal doslova šílenství. To, že se o něm diskutuje až v příliš pozitivním duchu v nás evokuje nedůvěru.

Po zadání klíčového výrazu Erozon Max do vyhledávače jsme byli překvapeni, že nám prohlížeč nabídl recenze produktu a ne oficiální web prodejce. Po chvilce hledání jsme narazili na web http://naerekciu.blog4u.ovh/ – uznejte, že adresa nepůsobí velmi důvěryhodně.

Po přečtení několika fór jsme narazili i na „oficiální“ web prodejce www.erozonmax.com, náš zájem jsme proto zaostřili právě na něj.

Poměrně dost času nám trvalo najít informaci o tom, kdo je výrobce produktu. Je jím společnost Epsilon S.K.A. se sídlem v Polsku.

Tato firma je, mimochodem, výrobcům diskutovaného přípravku na hubnutí PIPERINE FORTE, při kterém / stejně jako v případě Erozonu / v minulosti deklarovala 100% záruku vrácení peněz.
Sliby o účinku a vrácení peněz však spolenost nedodržela, o čemž se můžete dočíst i v této debatě na portálu modrykonik.sk

Účinky Erozon Max

Je Erozon Max opravdu tak účinný?

Je Erozon Max opravdu tak účinný?

Podle slov výrobce vám jedna tabletka Erozonu pomůže vyřešit hned několik zdravotních potíží sexuální oblasti:

  • prodloužení ztopoření
  • posílení erekce
  • zlepšení výkonnosti a sexuální formy

Aby toho nebylo málo, výrobce dodává i takové kvantifikovány účinky:

  • 4x delší erekce
  • prodloužení sexu o 10-15 min.
  • absolutní (tzn. 100%) kontrola ejakulace

Účinky tobolek lze podle informací prodejce očekávat cca 30 min. po užití pilulky.

Erozon Max – složení

Erozon max je doplňkem na podporu erekce, skládajícím se z 3 složek. Je tvořen účinnými látkami, které se běžně používají k léčbě problémů s erekcí.

  • Složení tabletek dominuje animokyselin L-ARGININA HCL (L-arginin). Tato látka je známá svými pozitivními účinky na rozšiřování cév, díky čemuž se do penisu může dostat více a více krve. Lepší přítok krve do penisu zajistí i to, že se jí více dostane i do erektilních tělísek pohlavního údu.
  • Druhou (a velmi známou) složkou je TRIBULUS TERRESTRIS (kotvičník zemní). Toto afrodiziakum se doporučuje užívat tehdy, pokud potřebujete podpořit tvorbu testosteronu a spermií. Kromě toho vám kotvičník napomůže zvýšit libido, dodat energii a zmírnit projevy andropauzy. A to všechno přírodní cestou.
  • Poslední látkou složení Erozon Max je GINSENG (Ženšen), který je známý především díky svým povzbuzujícím účinkem. V posteli vám dodá potřebnou energii. Kromě toho je tento všelék známý i svým pozitivním účinkem na snižování duševního napětí.
Přírodní složení má jeden háček Přírodní složení má jeden háček
Ve složení Erozonu jsme nenašli látku, která by měla být odpovědná za výrazné prodloužení penisu, pro které jej doporučuje množství chlapů na internetu. Je možné, že takové účinky v diskusích prezentuje distributor pod různými přezdívkami.

Dávkování Erozon Max

Doporučené dávkování tohoto doplňku na podporu erekce je 1 tobolka denně. Na webové stránce distributora není zveřejněn příbalový leták ani žádné doporučení kdy se mají tobolky užívat. Zbývá nám tedy jen doufat, že tuto informaci výrobce uvádí alespoň přímo na obalu.

Cena Erozon Max

Jedno balení Erozon obsahuje 15 kapslí. Jeho cena je však poměrně vysoká: 1000 Kč. Za jednu tobolku zaplatíte téměř 67 Kč.

Cena Erozon Max je poměrně vysoká – měsíční kúra vás bude stát 2000 Kč.

Zdá se vám Erozon Max drahý? Vyzkoušejte EREXAN! Zdá se vám Erozon Max drahý? Vyzkoušejte EREXAN!
30 tobolek Erexanu (Balíček Plus), jednoho z nejprodávanějších produktů na trhu, stojí pouze 1 230 Kč. Koupí Erexanu tak ušetříte až 770 Kč.
Objednat Erexan Objednat Erexan

Erozon Max – recenze, zkušenosti a fórum

Na internetu najdete řadu diskusí o účincích tohoto produktu. Jelikož je složení čistě přírodní a velmi podobné ostatním výživovým doplňkem, obecně se dá říci, že by Erozon Max mohl být účinný.

Obsahuje však pouze 1 aminokyselinu a 2 podpůrné látky. Ve srovnání s ostatními doplňky na zlepšení erekce jde o poměrně chudé složení.

Přečtěte si naši recenzi o produktu Erexan, který obsahuje 4 účinné aminokyseliny, podporující intimní zdraví chlapa, kořen rostliny MACA a přírodní afrodiziakum TRIBULUS TERRESTRIS.

Ohodnoťte článok

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz