Jak sbalit holku? Michal Kopecký ví jak na to

Michal Kopecký je zakladatel nejpopulárnějšího slovenského blogu věnovaného velmi zajímavé tématu “ jak sbalit ženu?“. Díky jeho radám se i z vás může stát muž, který svým šarmem a schopnostmi sbalí kteroukoli single dámu. Poradí Vám jak zapracovat na svých komunikačních schopnostech, charismatu či sebevědomí. Slovenský odborník na vztahy mezi muži a ženami vám zároveň prozradí osvědčené finty “ balírna „. Díky jeho videím se naučíte jak zaujmout holku, jak ji oslovit či jak zvládnout první polibek. Určitě vás zaujme i návod jak dostat ženu do postele a jak se jí dotýkat. Přejeme Vám příjemné shlédnutí …

Dvojice odborníků: Zerex a Michal Kopecký

Videa vznikly ve spolupráci se značkou ZEREX, která se specializuje na výrobu nejprodávanějších výživových doplňků na podporu erekce. Zerex patří mezi českými chlapy k absolutní špičce.

Zerex na zlepšení erekce.

Pokud vás trápí problémy s erekcí, potřebovali byste vyřešit problém oddálení předčasné ejakulace, chtěli byste zvýšit libido či zvětšit penis, jste na správném místě. Přečtěte si naši recenzi o Zerexe a vyzkoušejte ho i vy!

Lekce číslo 1 – Princip přitažlivosti

Lekce číslo 2 – Tvá hodnota

Lekce číslo 3 – Taktika nezájmu

Lekce číslo 4 – Jak se seznámit s ženou

Lekce číslo 5 – Vybudování spojení

Lekce číslo 6 – Jak se bavit s ženou – nekonečný rozhovor

Lekce číslo 7 – Jak se dotýkat ženy

Lekce číslo 8 – Jak ji namotat – sexuální obrazy

Lekce číslo 9 – Jak se líbat – první polibek

Lekce číslo 10 – Jak dostat ženu do postele

Jak sbalit holku? Michal Kopecký ví jak na to
5 (100%) 1 vote

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz