Vakuová pumpa na zvětšení penisu

Pokud patříte do skupiny mužů, kteří hledají nejjednodušší metody zvětšení penisu, přinášíme Vám jednu z nich. Tou je používání vakuové pumpy. Díky této známé pomůcce docílíte rychlé prodloužení penisu bez operace, cvičení Kegelových cviků a užívání pilulek. Jaké možnosti nabízí náš trh? Podíváme se na ně společně.

Jak používat vakuovou pumpu?

Princip fungování pumpy je jednoduchý. Díky této pomůcce, která se obsluhuje opravdu jednoduše, se do erektilních komůrek penisu dostává více a více krve. Obecně totiž platí, že čím více krve se do do erektilních komor dostane, tím je penis větší a širší. Zároveň má množství krve vliv i na kvalitu erekce, která bude díky pravidelnému používání vakuové pumpy pevnější a déle trvanlivější.

Součástí každého balení zakoupené vakuové pumpy je podrobný návod k použití. Přečtěte si ho a pumpu podle něj i používejte.

Viz také ilustrační video, ve kterém se dozvíte jak fungují vodní pumpy značky Bathmate.

Zkušenosti s vodní pumpou

Zkušenosti pánů s používáním vodní pumpy jsou více než pozitivní. Jako největší benefit lze zmínit fakt, že jejím pravidelným používáním docílíte trvalé výsledky. Používání pumpy na vodní bázi je navíc bezpečnější než používání klasických vakuových (vzduchových) pump. Vodní pumpa na penis přináší zvětšení penisu (do maximálně + 7cm na délce a + 40% na objemu), zároveň jde o výbornou manuální pomůcku na zlepšení erekce.

Kvalitní erekce, dostatečná délka penisu a zlepšení sebevědomí! To vše získáte koupí vakuové pumpy.

Kvalitní erekce, dostatečná délka penisu a zlepšení sebevědomí! To vše získáte nákupem vakuové pumpy.

Výrobky, které Vám představíme, můžete používat dvěma způsoby, – s použitím vody nebo bez ní. V případě, že vodu nepoužijete nezapomeňte aplikovat lubrikační gel, díky kterému předejdete odřeninám a povrchovým zraněním penisu.

Vakuová pumpa Hydromax Xtreme X40

Prvním řešením, o kterém si dnes povíme je světoznámá pumpa Hydromax Xtreme40. Výrobce, společnost Bathmate, ji prezentuje jako nejsilnější a nejvýkonnější hydro vakuovou pumpu na trhu. Jejím používáním pánové docílí nejen prodloužení penisu, ale i zvětšení jeho objemu a zlepšení erekce. Hydraulický výkon umožňuje ve srovnání s klasickými vakuovými pumpami vytvořit mnohem větší vakuum. I díky této vlastnosti je tento model pumpy dražší ve srovnání s jednoduššími alternativami.

Model Xtreme X40 je určen pánem s délkou penisu alespoň 18cm a obvodem alespoň 13cm. Má totiž největší komoru. Lze ji používat jako klasickou pumpu nebo hydro pumpu – s vodou jsou ale její účinky mnohem výraznější.

Vakuová pumpa Hydromax Xtreme X40 je nejvýkonnější pumpou na trhu.

Vakuová pumpa Hydromax Xtreme X40 je nejvýkonnější pumpou na trhu.

Pumpu by měli pánové používat nejméně 3x týdně. Ideální ale každý den a to cca 15 až 20 min. Vakuové pumpy Xtreme 40 se dají používat během koupele či sprchování.

Výrobce při pravidelném používání deklaruje následující výsledky:

  • prodloužení penisu o 7cm
  • zvětšení objemu o 30cm

Výsledky jsou trvalé a měly by se dostavit po 2 až 4 měsících pravidelného používání.

Před použitím Vám doporučujeme podrobně si prostudovat přiložený návod.

více informací více informací

Vakuová hydro pumpa Hydromax X40

Vakuové pumpy od Bathmate jsou jednoduché na použití a maximálně účinné.

Vakuové pumpy od Bathmate jsou jednoduché na použití a maximálně účinné.

Levnější model od společnosti Bathmate Vám pomůže:

  • zvětšit délku penisu o 30% (až do +7 cm)
  • zvětšit objem penisu o 40%
  • zlepšit erekci
  • zvýšit sexuální výkon
  • vyrovnat penis

Zásady jeho užívání jsou jednoduché. Používejte ji alespoň 3x týdně, ideálně každý den. Penis si nejdříve promasírujte v teplé vodě, vodní pumpu naplňte vodou až po okraj, vložte do ní penis a začněte pumpovat. Podtlakem dojde k nahrnutí krve do penisu. Celý proces by měl trvat alespoň 15minut.
Hydro pumpu lze použít i bez vody, my Vám ji však doporučujeme používat ve vaně či ve sprchovém koutě. Při použití vody jsou však účinky pumpy mnohem výraznější.

více informací více informací

Vakuová pumpa Hercules Aqua Blue – dostupná pro každého

Jde o základní a poměrně levný model pumpy. Její cena ji činí dostupnou opravdu pro každého pána, který touží po prodloužení penisu.

Hercules Aqua Blue - nejlevnější vakuová pumpa.

Hercules Aqua Blue – nejlevnější vakuová pumpa.

Její používání je obdobné jako u dražších modelů – pumpu naplňte vodou, vložte do ní mírně rozmasírování penis a pumpujte dokud vytvoříte dostatečný podtlak. V koupeli či sprchovém koutě vydržte alespoň 15-20 minut a toto opakujte každý den, minimálně však 3x za týden. Pouze tehdy spatříte po 2-4 měsících velmi výrazné výsledky, které jsou dokonce trvalé.

Na co se tedy můžete těšit? V první řadě na splnění snu o delším a větším penisu. Výsledky testování jsou opravdu velmi pozitivní – až + 7cm na délce a + 40% na objemu pohlavního údu.

více informací více informací
Vakuová pumpa na zvětšení penisu
5 (100%) 1 vote

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz