Příbalový leták E-rex24

E-REX24: Stop problémům s erekcí! Doplněk stravy na podporu erekce.

 

Složení/1 tableta:

Mikrokrystalická celulóza (plnidlo); 300 mg prášku z lístků Cesmíny paraguajské (ILEX PARAGUARIENSIS A. St. (HILL),300 mg prášku z kůry a kořenů Muira Puama (PTYCHOPETALUM OLACOIDES Benth.); fosforečnan vápenatý (plnidlo); hydroxypropyl metyl celulóza (leštící látka); stearan hořečnatý (emulgátor); oxid křemičitý (protispékavá látka); oxid titaničitý (E171, barvivo); hydroxypropyl celulóza (leštící látka); kyselina stearová (zvlhčující látka); patentní modrá V (E131, 25%, barvivo).

Obsah balení:

30 tablet = 33,66g (1 tableta = 1,122 g).

Nutriční hodnoty:

1 tableta: 0,6 kcal – 2,5 kJ; 100g: 61 kcal – 254 kJ;

1 tableta: sacharidy 136,5 mg, bílkoviny 6 mg, tuky 6 mg; výrobek obsahuje 53,5 % rostlinného extraktu.

Dávkování:

1 tableta denně (nejlépe ráno před prvním jídlemzapít dostatečným množstvím tekutiny. Maximální denní dávka jsou 2 tablety (druhou tabletu cca 1 hodinu před sexuálním aktem).

Upozornení:

Tento výrobek není lékem, jedná se o doplněk stravy na rostlinném základě. Není vhodné překračovat doporučené maximální denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby s nesnášenlivostí některé z použitých surovin. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Uchovávejte v uzavřeném obalu na suchém a čistém místě při maximální teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem. Spotřebujte do data uvedeném na obalu výrobku.

Doba nástupu účinku se liší u jednotlivců a závisí na věku, zdravotním a psychickém stavu jedince. Po dosažení požadovaného efektu je možné dávkování snížit na 1 tabletu / 3 dny pro zachování účinku tohoto výrobku.

Distributor:

WORLD CZ, s.r.o., Kroftova 6, 150 00 Praha 5, Česká republika.

Výrobce:

Vyrobeno v EU.

Pozn.: Zveřejněné je znění příbalového letáku, distribuovaného v balení produktu E – REX24, v době jeho zveřejnění na webu www.toperekce.cz

Příbalový leták E-rex24
4 (80%) 2 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz