Příbalový leták Clavin original

Clavin ORIGINAL tob. 20 + 8 tob. zdarma

 

Stručná charakteristika:

Clavin® Original je bezpečný a účinný přípravek s unikátním, chráněným složením a příznivým působením na prokrvení penisu a erekci1,2. Jako účinnou látku obsahuje Clavertin 21 – speciální galenicky upravenou směs L-argininu, L-citrulinu, tribulusu a crocusu. Synergické působení těchto látek zajišťuje maximální účinnost přípravku.

Přípravky Clavin® se staly nejprodávanějšími doplňky stravy ke zkvalitnění erekce s rychlým nástupem účinku na lékárnách v letech 2006 – 2012 (AMAR ČR).

Působení/užití:

Clavin® ORIGINAL:

– spolehlivá EREKCE

– zintenzivnění sexuálního prožitku

– bez nežádoucích vedlejších účinků

Účinnost Clavin® Original – doplňku stravy zajišťuje / obsahuje mj. (L-Arginin, L-Citrulin), Tribulus Terrestris, Se, Zn a Crocus:

  1. Tribulus Terrestris pro zlepšení prokrvení, zvýšení sexuální touhy a libida (200mg)
  2. Crocus pro stimulaci libida a zlepšení prokrvení (30mg)
  3. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (51,9 μg = 94,4 % DDD)
  4. Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (4 mg = 40 % DDD)

Dávkování:

U dospělých osob 4 tobolky najednou.

Příznaky:

Erektilní funkce, libido, rychlý nástup účinku, sexuální výkonnost

Složení přípravku:

Výživové hodnoty výrobku

Obsah ve 4 tobolkáchDDD**
L-arginin1600 mg*
L-citrulin220 mg*
extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris)200 mg*
extrakt ze šafránu setého (Crocus sativus)30 mg*
Zinek (oxid zinečnatý)3,2 mg32%
Selen (seleničian sodný pentahydrát)24 μg44%

protispékavé látky: talek, stearan hořečnatý, želatina (tobolka), barviva: oxidy a hydroxidy železa (E172), indigotin (E132), oxid titaničitý (E171)

Info o firmě:

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. – dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou.

Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví.

Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka:

Upozornění: Není určeno dětem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.

Příbalový leták Clavin original
3.5 (70%) 4 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz