Ženská ejakulace

Téma ženské ejakulace patří k těm oblastem, o kterých se velmi často diskutuje. Někteří ji považují za pouhý mýtus, jiné ženy se bijí do prsou kvůli její pravosti. Tantra, starodávné umění, propojené s lidskou sexualitou, jmenovala ženský ejakulát slovem Amrita – což v překladu znamená „božský nektar“. Jak to tedy vlastně je?

Snad zcela zřejmým rozdílem mužského a ženského orgasmu je jeho „viditelnost“. Většina žen totiž dosáhne orgasmu bez „fyzického důkazu“ a proto je ho snadné i předstírat. Zatímco mužské pokolení si spojuje vyvrcholení s ejakulací, ženě dokážete lež jen těžko, pokud bude tvrdit, že orgasmus skutečně měla.

V diskusích o tématu ženská ejakulace stále převládá skeptický pohled. Není se co divit, že velké množství žen ji považuje za jakýsi akt pornografie. Křičící ženy a stovky mililitrů tekutiny, kterou mnozí považují za moč, není zrovna představa nejromantičtějších momentů s vaším partnerem, viďte?

Ženská ejakulace a slavný bod G

Mýty opředený, ba někdy bájný bod G. Diskuze o jeho hledání plní internetové diskuse. A přece není jisté, zda skutečně existuje. Přitom pojem ženská ejakulace jde ruku v ruce s tímto místečkem uvnitř ženského těla, které při správné stimulaci přinést dámám nepopsatelné pocity rozkoše, které za trochu toho pátrání“ opravdu stojí.

Láká ženská ejakulace i Vás ale nevíte jak na ni?

Láká ženská ejakulace i Vás ale nevíte jak na ni?

Pokud o existenci bodu G nemáte nejmenší pochybnost, přinášíme vám menší návod, jak byste měli být schopný dosáhnout orgasmu, spojený s ejakulací. Prvním krokem je samozřejmě lokalizace bodu G. Aniž jste ho s pomocí partnera našli, to prostě nejde. Asi nejčastější řadou hledačů, jak tento poklad najít, bývá doporučení vsunout dva prsty do vagíny a dělat pohyb prsty, znamenající „pojď sem“. Případně je možné vsunout pouze jeden prst, pomalu ho vytahovat směrem ven z vagíny a po nalezení drsnějších míst se soustředit na hledání „kuličky“ – našeho cíli. Jeho lokalizace je samozřejmě individuální, měl by se však nacházet v první třetině přední stěny pochvy.

Druhým krokem je třeba uvědomit si to, jak výrazné dráždění bodu G nám vyhovuje. Podobně jako klitoris, i bod G je charakterizován jako místo protkané neuvěřitelným množstvím nervových zakončení, a proto je tak citlivý.

Následuje vybudování si jakéhosi vnitřního sebe přesvědčení, že ejakulovat opravdu můžeme. Jako ve všech oblastech života, i zde bez sebedůvěry daleko nezájdeme. Pokud jste o svých schopnostech přesvědčena, všechno jde snadněji. A to platí i v sexuální oblasti. Posledními krůčky je samozřejmě naučení se toho, jak vlastně ejakulovat, čili jakým způsobem biologicky dostat ejakulát z těla ven.

Aby byl spokojený i partner…

Ženská ejakulace může být zajímavým zážitkem i pro Vašeho partnera.

Ženská ejakulace může být zajímavým zážitkem i pro Vašeho partnera.

Ženská ejakulace není pouze pro dámy. Zapomínat na pohodlí partnera se nevyplácí. Pokud se totiž panu nedostává dostatek pozornosti v posteli, může to vést ke konfliktům.

Nespokojenost v partnerském životě může nastat i tehdy, když muž bojuje se slabou erekcí. Erektilní dysfunkce totiž negativně ovlivňuje soužití obou partnerů.

Aby se tedy Váš partner netrápil kvůli občasným nebo pravidelnějším poruchám erekce, zajistěte si výživové doplňky na podporu erekce.

Jeden z nejoblíbenějších – EREXAN, Vás isto nesklame. Tak isto ako ani

nejprodávanější ZEREX. Vybrať si však možno z viacerých prírodných produktov – CLAVIN a VIMAX sú Vám plne k dispozícií.

NÁŠ TIP! NÁŠ TIP!
Jak zvětšit penis? Přečtěte si naši recenzi o produktu Vimax!
Ženská ejakulace
4.25 (85%) 8 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz