Uzdička penisu – řešení problému krátké uzdičky

Uzdička penisu není nic jiného než kousek napnuté kůže nacházející se na spodní části penisu, spojující žalud a předkožku. Jde o známou erotogenní zónu, místo s velmi velkým množstvím nervových zakončení.

Poranění uzdičky patří mezi poměrně časté zranění v posteli, přičemž náchylnější na ně jsou muži, kteří se narodili s krátkou uzdičkou. K její natržení nebo dokonce roztržení dochází během divočejšího sexu nebo masturbaci opravdu snadno a jde o poměrně bolestivou záležitost. Zkrácená uzdička ve stavu klidu panem nezpůsobuje jakékoliv problémy, ty však nastávají při erekcí. Kratší délka uzdičky totiž způsobuje zvýšenou citlivost a tedy i předčasnou ejakulaci.

Co dělat, když je uzdička penisu krátká?

Problém krátké uzdičky lze řešit jednoduchým chirurgickým zákrokem.

Problém krátké uzdičky lze řešit jednoduchým chirurgickým zákrokem.

Pány, které trápí kratší uzdička jistě potěší fakt, že i tento problém má jednoduché řešení. A to nenáročným chirurgickým zákrokem, trvajícím několik utratit. Jde o odstranění uzdičky (frenulotómiu) nebo o její prodloužení (frenuloplastiku). Frenuloplastika je preferovanou metodou těch mužů, kteří trpí nepříjemnou předčasnou ejakulací.

Plastika krátké uzdičky se provádí nejen v nemocnici, ale i v urologických ambulancích. Samotný zákrok se provádí v lokální anestézii. Pokud jde o zákrok u dětí, upřednostňuje se celková anestezie.

Co se týče ceny této plastiky, platí, že pokud si vyberete lékaře v nemocnici, zákrok bude hrazen ze zdravotního pojištění. U soukromého lékaře případně v soukromých centrech stojí tato mini operace do 8000 Kč.

 

Uzdička penisu – řešení problému krátké uzdičky
3.6 (72%) 10 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz