5 tipů jak okořenit sex

Pociťujete nudu v posteli? Nestrachujte se, je to naprosto přirozené. Proti nudě se však vždy vyplatí bojovat a proto není špatné popřemýšlet nad jednoduchými triky, jejichž realizaci zvládne každý. Návodů na to jak okořenit vztah a ložní radovánky najdete nepočítaně. Pokud se Vám přemýšlet příliš nechce, zkuste někteří z našich tipů a okořeňte si sex ještě dnes.

Kostýmy a hraní úkolů

Dámy, staňte se na jednu noc sexy sestřičkou, služkou, letuškou nebo drzou studentkou. Pánové se mohou změnit na drsných Cowboye či ležérních gentlemany. Partnerce můžete například uvázat šátek kolem očí a zapojit naplno svou fantazii. Doteky tak mohou nabrat absolutně nový rozměr.

Případně se můžete zahrát na filmovou hvězdu či předstírat, že jste někdo úplně jiný. Tím drsněji založeným možná přijde vhod i nějaké to dominantní gesto partnera. Nemusíte se samozřejmě hned pouštět do sado-masa. Divočejší udeření po zadku ale ještě nikomu nikdy neublížilo..

Velký výběr erotického prádla a sexy kostýmů najdete v oblíbeném internetovém obchodě astratex.czastratex

Právě teď probíhá akce – sleva 180 Kč na první nákup, proto si pospěšte a objednejte si kostýmek ještě dnes.

Erotické hračky

Kvalitní erotické hračky nebývají investicí, kterou bychom mohli hodnotit jako vyhozené peníze. Vibrátor, Venušiny kuličky, dildo zda vibrační kroužky mohou být nevídanou novinkou v každé ložnici, která zvýší náš zájem a zaručeně nastartuje libido. Erotické pomůcky si lze vybrat v různých barvách a velikostech, jsou dostupné tedy naprosto pro každého. Koupit je lze online, přes Internet nebo v sexshopu, kde Vám jistě s radostí pomohou s výběrem.

O velmi zajímavý zážitek se mohou postarat i obyčejné pouta, které koupíte v kterémkoliv obchodě s erotickými potřebami.

Jak okořenit sex? Striptýzem!

Jak okořenit sex? Zkuste naše tipy.

Jak okořenit sex? Zkuste naše tipy.

Pokud již máte nějaký kostým obstaraný, dopřejte svému partnerovi striptýz. Pokud ho nemáte, pomalu a svůdně shoďte ze sebe erotické prádlo. Sexy tanec a pomalé svlékání dokáže dělat divy. Uvidíte, že partnera tím nesmírně nastartujete a noc plná zábavy nenechá na sebe dlouho čekat.

Hry pro dva

Sex je zábava. Proto pokud někde spatříte vtipnou erotickou hru, určitě si ji pořiďte. Plnění menších úkolů může dokonale zastoupit klasickou předehru. Velmi oblíbená bývá i kostka se sexuálními polohami či zábavnější alternativa – dvě kostky, přičemž na jedné jsou vyobrazeny části těla a na druhé pokyny, co s nimi udělat. Házet kostkami je skvělé na střídačku a tak si budete 100% jisti, že rozkoš zažijete oba.

Pokud podobné hry nemáte rádi, kupte si Kámasútra. Jde o snad nejznámější knihu svého zaměření, erotickou příručku, kterou zná celý svět.

Ochuťte se!

Zajímavým způsobem, jak ochutit sexuální život, je sáhnout po jídle či potravinách. Asi první napadne každému šlehačka, kterou lze aplikovat na všechny citlivá místa. Na partnerovi si tak „pochutnají“ obě pohlaví. Výborně poslouží zda čokoládový toping nebo čokoláda, která se v horkých chvílích taje snad ještě rychleji. Zapomeňte na to, že si možná trochu ušpiníte ložní prádlo. Za dobrodružství v posteli Vám to opravdu stojí!
Nápomocné mohou být i jedlé lubrikanty či masážní olejíčky. Relax, doteky a olíznutí erotogenních zón nemůže nechat nikoho chladným. Zároveň jde o nesmírně příjemnou metodu jak okořenit sex.

A čo když to nefunguje?

Pokud se vám ani navzdory našim radám nepodařilo zničit stereotyp v posteli, doporučujeme otevřený rozhovor s partnerem. Je možné, že Váš partner trpí poruchami erekce, které mu nedovolují věnovat se své partnerce tak, jak se patří. Erektilní dysfunkce může převrátit intimní, ale i partnerský život naruby, proto se vyplatí najít vhodné řešení.

Tím jsou například i výživové doplňky na podporu erekce – účinný ZEREX, osvědčený EREXAN a VIMAX, populární CLAVIN

Okořenit sex pomůže i Zerex.

Okořenit sex pomůže i Zerex.

Erexan je výborným doplňkem na zlepšení erekce.

Erexan je výborným doplňkem na zlepšení erekce.

5 tipů jak okořenit sex
4 (80%) 10 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz