Pilulky na zvětšení penisu

Délka a způsob zvětšení penisu jsou témata, o kterých mnoho pánů nediskutuje. Ne všichni jsou totiž s velikostí své pýchy naprosto spokojeni. Najdou se však i tací, kteří kamarádem i potencionálním známostem s radostí sdělí, jakým nadprůměrným údem byli obdařeni. Ověřit si to lze samozřejmě jednoduše, avšak slušné mravy kážou raději se takovému ověřování vyhnout.

Co se však dá dělat, když je penis příliš malý? Menší pohlavní úd může způsobovat psychické trauma a může být důvodem, proč si pan neumí najít přítelkyni. Psychika totiž dokáže zatočit celým světem a pocity zklamání, deprese a studu nepomohou při hledání partnerky věru nikomu. Přečtěte si naše tipy na jednoduché zvětšení penisu.

Jak zvětšit penis?

Zvětšení penisu je možné dosáhnout užíváním doplňku Vimax.

Zvětšení penisu je možné dosáhnout užíváním doplňku Vimax.

První myšlenkou, se kterou bychom se mohli pohrávat, je cvičení. Penis ale není sval a na jeho růst však bohužel nepomůže žádný cvik. Nepomáhá ani konzumace specifických potravin, což je populární taktikou řešení velkého množství zdravotních potíží.

Řešení se ale rýsuje, jak to už bývá dobrým zvykem, v přírodě a v medicíně. Do dnešního dne však nebyly vyrobeny pilulky na zvětšení penisu, které by zaručeně fungovaly. Pánové samozřejmě mohou podstoupit operační zákroky, díky kterým se jejich přirození zvětší, ty jsou však drahou a bolestivou metodou.

Vyzkoušejte Vimax na zvětšení penisu.

Vyzkoušejte Vimax na zvětšení penisu.

Odpovědí na naši otázku však mohou být výživové doplňky na podporu erekce. Ty totiž obsahují účinné látky, schopné roztahovat cévy, díky čemuž se do penisu dostává větší množství krve. A více krve znamená více objemu, ať už do délky nebo do šířky. Kromě zvětšení penisu zlepšují erekci, zvyšují libido, a napomáhají i oddálit předčasnou ejakulaci.

Jeden z doplňků, který deklaruje zvětšení pohlavního údu, je VIMAX. Je to 100% přírodní produkt s výhodnou cenou deklarující množství pozitivních účinků, primárně je však produkt určen právě na postupné prodloužení pohlavního údu. Díky jeho pravidelnému užívání byste se podle slov výrobce měli již po 3 měsících těšit ze zvětšení penisu až o 1,5 až 2 cm.

Přečtěte si naši recenzi o produktu Vimax, ve které najdete všechny potřebné informace o tomto doplňku na zvětšení penisu.

Penirium na zvětšení penisu = málo recenzí a vysoká cena

Internetové diskuse plní v posledních měsících i otázky týkající se účinků produktu Penirium. Jde o další doplněk na podporu erekce, který je v našich končinách novinkou. Na webu výrobce slibuje prodloužení pohlavního údu po tří- měsíční kúře až o 7cm a zvětšení jeho obvodu o 2,5cm.

Přestože složení doplňku Penirium může díky L-argininu, L-karnitinu, prášku kořenu Maca zda Ženšenu může zlepšit erekci či zvýšit výkonnost, pokud přijde na téma zmohutnění penisu, jsme při tak vysokých číslech spíše skeptičtí.

Průměrná délka pohlavního údu je v ztopořeném stavu něco víc než 13cm, je tedy poměrně neuvěřitelné, že výživový doplněk dokáže za 3 měsíce prodloužit penis o více než polovinu.

Podle dostupných informací musíte pro dosažení účinků Penirium užívat alespoň 4 měsíce. Tato kúra vás bude stát 8 000 Kč (pozn. v době psaní tohoto článku). Proto doporučujeme sáhnout po osvědčených přípravcích, popsaných na našem webu.

4 měsíční kúra s Vimax vás vyjde (po uplatnění slevového kupónu 10VIMAXP) na 3499 Kč. Ušetříte neuvěřitelných 4 501 Kč!

ušetřit 4 501 Kč! ušetřit 4 501 Kč!

Erexan a Zerex – lepší erekce a větší penis

Z našich zkušeností však doporučujeme i ZEREX a EREXAN. Jsou to totiž nejprodávanější doplňky na léčbu impotence, které jsou skvěle hodnoceny. Jejich účinné složení pomáhá rozšiřovat cévy, nacházející se v penisu, čímž zlepšují prokrvení penisu, z čehož vyplývá, že penis dokáží i zvětšit.

Jejich cena je ve srovnání s kvalitou více než výhodná, což je dobrou zprávou pro všechny, kteří trpí erektilní dysfunkcí.

Přečtěte si naše recenzi ZEREX a článek o EREXAN, díky nimž se dozvíte proč jsou tak oblíbené.

Pilulky na zvětšení penisu
4.07 (81.43%) 14 votes

Zanechte komentář

3 Komentáře on "Pilulky na zvětšení penisu"

Upozorňovat

Sort by:   newest | oldest | most voted
Guest
Tom
7 years 11 months ago

Jo, pokud někdo chce si prodlužit penis at‘ bere Penirium. Já jsem tak udělal a pták se zvětšil o 4 cm.

Guest
Artiček
7 years 11 months ago

Prašky na erekci davají učínek na erekci, Penirium na prdlužení penisu. Tak si myslím, že je to logické :)

Guest
Kondi
7 years 11 months ago

Pravda, že s Penirium penis se nezvětši o 7 sm, ale můj se prodlužil o 3,5. Jsem s tím docolá spokojený a stačí to pro mě. Nevím jestli pilulky na erekci davají takový učínek

wpDiscuz