Znecitlivující gely a spreje na předčasnou ejakulaci

Předčasná ejakulace je problém, který trápí stovky mužů. Přestože občas se klasická intimní „nehoda“ přihodí i tomu nejlepšímu milenci, vyvrcholení po několika minutách sexu nepotěší žádného muže ani ženu. Pravidelný sex sice snižuje pravděpodobnost výskytu předčasné ejakulace, vhod přijde i řešení, které můžete mít stále po ruce. Pokud Vás tedy podobné trampoty obtěžují více méně pravidelně, je třeba se poohlédnout po nějakém rychlém řešení, kterým mohou být například i znecitlivující gely nebo spreje.

Znecitlivujíci gely = zázrak na počkání?

Aktivní látky, z nichž se takové gely skládají, zajišťují dočasné znecitlivění žaludu penisu resp. dalších citlivých částí pohlavního údu. Tím napomáhají oddálit vyvrcholení a prodloužit pohlavní styk. Penis je méně citlivý na stimulaci, což znamená, že se milostným radovánkám můžete věnovat déle než dříve. Díky tomu, že se nebudete muset neustále kontrolovat, bude sex uvolněnější, což ocení i Vaše partnerka. Znecitlivující gely a spreje mají opravdu zjevné výhody – rychlý nástup účinku a jednoduchost aplikace. Koupíte je v sexshopu, v lékárně nebo i online a bez lékařského předpisu.

Nevýhodou je však fakt, že jde jen o dočasné řešení. Pokud gel nepoužijete vždy, jeho účinky nemůžete očekávat a předčasná ejakulace Vás bude trápit znovu. Nejde o lék, ani o výživový doplněk, který by problém natrvalo vyřešil. Jde o klasickou lokální anestezii – dočasné znecitlivění citlivého místa, která se postupně vytratí. Pokud hledáte permanentní řešení, prohlédněte si naše recenze výživových doplňků na podporu erekce a začněte řešit své problémy sexuální oblasti.

Upozorňujeme, že však existuje možnost přenosu gelu do pochvy Vaší partnerky. Tím pádem může dojít k nežádoucímu efektu, kterým je znecitlivění stimulovaných míst sexuální partnerky. Z plnohodnotného sexu tedy nebude nic… Gel tedy nanášejte v dostatečném předstihu, abyste se podobným nepříjemnostem zaručeně vyhnuli.

Konkrétní řešení se jmenuje Lovely Lovers

Znecitlivující gel Lovely Lovers

Znecitlivující gel Lovely Lovers

Značka Lovely Lovers DELAY přináší řešení v podobě znecitlivující gelu a spreje na oddálení předčasné ejakulace a prodloužení pohlavního styku. Kromě toho zlepšuje pevnost erekce a zajišťuje dostatečné zvlhčení intimních míst. Díky obsahu kofeinu a guarany mají tyto produkty i povzbuzující účinek.

 

Znecitlivující sprej Lovely lovers

Znecitlivující sprej Lovely Lovers

Oba jsou vyrobeny na vodní bázi a nezanechávají skvrny na spodním prádle. Jde o zdravotně nezávadné a testované produkty. Jejich aplikace je velmi jednoduchá – minimálně 10 min. před pohlavním stykem naneste dostatečné množství gelu nebo spreje na celou délku penisu. Vetřete ho a nechte ho zcela vsáknout, abyste předešli možnosti přenosu na partnerku. Během sexu můžete použít kondom, gel a sprej na něj nebudou mít vliv.

 

 

Složení gelu a spreje: kofein, guarana, peprmintový olej, výťažek listů máty peprné a menthol (sprej je obohacený o výtažky gingko biloba).

  • Lovely Lovers DELAY gel – 150ml za 28€ kOUpite ZDE
  • Lovely Lovers DELAY spray – 50ml za 26€ kOUpite ZDE

Vaše zkušenosti a recenze

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s Lovely Lovers znecitlivujícím gelem nebo sprejem. Doporučte ostatním něco, co Vám pomohlo nebo naopak, upozorněte pány na produkty, kterým se vyhnout. Naše fórum je Vám plně k dispozici. Diskuse na téma různých sexuálních problémů může napomoci najít to pravé řešení i Vám!

Znecitlivující gely a spreje na předčasnou ejakulaci
3.47 (69.33%) 30 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz