ZEREX – recenze, zkušenosti a složení

Problémy s erekcí, impotence, erektilní dysfunkce … s těmito nepříjemnostmi se v současnosti setkává až 150 milionů mužů po celém světě. Dobrou zprávou je, že erektilní dysfunkce lze léčit v každém věku.

Recenze Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold

A protože je sexuální zdraví důležitou složkou partnerského života, vyplatí se investovat do kvalitních produktů přinášejících rychlý účinek. A navíc kvůli nim nemusíte navštívit lékaře. Jedním z nich je i ZEREX, výborně hodnocený produkt na podporu erekce.

Originální Zerex nakupujte vždy online z  oficiálního eshopu Zerex!

Výhody Zerexu ve zkratce

Zerex funguje na našem trhu již více než 5 let a za toto období již pomohl více než 65 000 mužům! I díky tomu patří k nejprodávanějším tabletám na podporu erekce vůbec. Jednou z jeho výhod je fakt, že na jeho koupi nepotřebujete lékařský recept. Jde o přírodní lék na erekci, který se vyplatí vyzkoušet.

Jeho výhody si lze ověřit na vlastní kůži: 

 • Zerex zkvalitňuje intimní život partnerů – zlepšení erekce, zvýšení libida, podpora zdraví prostaty, oddálení ejakulace, zvýšení výkonnosti či plodnosti ocení nejen muž, ale i jeho partnerka!
 • výrobek zlepší fyzické, ale i psychické zdraví muže – vyřeší stres, který nastane po problému s erekcí, zvýší chlapské ego a podpoří pozitivní sebevnímání
 • účinkuje poměrně rychle – samozřejmě v případě, že nejde o výjimečně vážnou příčinu erektilní dysfunkce, která vyžaduje asistenci lékaře
 • Zerex nevyvolává nežádoucí účinky – takové, které se objeví po užít erekčních pilulek na předpis
 • jde o certifikovaný výrobek – produkty prošly testováním v kontrolovaných laboratořích pod dohledem FDA (americká vládní agentura „Správa potravin a léčiv“)

Výrobce Zerexu je společnost iPharma® z USA, která se specializuje na výrobu výživových doplňků pro pány.

3 výrobky značky Zerex

Tento výživový doplněk pro moderního muže, kteří se nestydí řešit své intimní problémy se vyrábí v 3 verzích. Každá z nich je specifická a určená na jiný problém. Díky tomu si můžete vybrat produkt, který vyřeší přesně ten problém, který vás aktuálně trápí.

 • Zerex Klasik -určený k užívání v případě slabé erekce, přičemž účinek nastupuje do 60 min. od užití
 • Zerex Extralong – se užívá s cílem prodloužit pohlavní akt až o 30 min., podporuje celkovou výdrž muže
 • Zerex Ultragold – speciálně vyvinutý pro muže po 40-tce. Podporuje sexuální apetit, zvyšuje hladinu testosteronu, zajišťuje pevnou erekci a doplňuje všechny potřebné vitamíny a minerály pro zdravou funkci pohlavních orgánů. Je určen pro každodenní užívání. Účinky Zerexu ultragold jsou pozorovatelné z dlouhodobějšího hlediska, proto je nutné užívat ho minimálně 4 až 5 měsíců. Je proto vhodné kombinovat jej s ostatními produkty této značky.

Zlepšit erekci se ZEREXOM – TOP přípravek

Pro koho je Zerex určen?

Výrobky značky Zerex jsou obecně určeny mužům od 18 let. Jsou vhodné pro starší pány, ale i mladých chlapů, u nichž se projevují symptomy erektilní dysfunkce. Ta trápí totiž i mladých.

Erektilní dysfunkce u mladých mužů

Přesto, že jde o 100% přírodní produkt, najdou se i takové skupiny mužů, kteří by se měli výrobkům této značky vyhýbat:

 • alergici – výrobky neužívejte pokud jste alergičtí i jen na 1 jejich složku
 • pánové s příliš nízkým krevním tlakem
 • muži se srdeční poruchou nebo závažnou poruchou jater
 • pánové s blíže nezjištěným onemocněním srdce
 • pacienti, kteří prodělali srdeční infarkt nebo cévní mozkovou příhodu
 • pánové s vrozenou poruchou sítnice, vředovou chorobou a poruchou krvácivosti
 • pacienti užívající léky obsahující nitrátu, případně léky schopné uvolňovat oxid dusnatý

Jednotlivé produkty od Zerexu také nejsou určeny ženám ani dětem!

Výrobek musí být umístěn mimo dosah dětí, na tmavém a suchém místě.

Složení Zerexu

Tabletky Zerex patří do kategorie volně prodejných erekčních pilulek, jejichž cílem je podpora potence. Jde o výživový doplněk vyvinutý na přírodní bázi s přídavkem vitaminů (vitamin E, mangan, β-karoten měnící se v těle na vitamin A), minerálů (hořčík, vápník, zinek) a několika významných látek.

Tou první je aminokyselina L-arginin. Její význam je v dnešní medicíně neustále zvýrazňován, kromě léčby erektilní dysfunkce a zlepšování mužské plodnosti se používá i při léčbě kornatění tepen, vysokého krevního tlaku a diabetu. Nejčastějšími příčinami poruch erekce jsou problémy s krevním oběhem a cévní poruchy. L-arginin, obsažený v Zerexe, zlepšuje prokrvení jemných kapilár, čímž pozitivně ovlivňuje schopnost erekce penisu a výrazně zlepšuje sexuální život partnerů. Cévy v mužském penisu se díky účinkům této neocenitelné aminokyseliny uvolňují a rozšiřují, čímž je zajištěn dostatečný předpoklad na přítok krve do penisu. Výsledkem je nejen samotná erekce, ale i fakt, že muž je schopen si erekci udržet na dostatečně dlouhou dobu. Tato látka je schopna dokonce podporovat vznik spermií, čímž se přímo podílí na zvyšování plodnosti.

Zerex obsahuje i látku L-citrulline. Jde o náhradní zdroj buněčného L-argininu, látku podporující účinky L-argininu, díky které je pohlavní úd opticky tlustší, větší, prokrvení probíhá rychleji a výdrž muže je mnohem výraznější. Tato látka totiž muže nabudí a pocity únavy vystřídá kvalitnější a déle trvající sex.

Druhou důležitou složkou je aminokyselina L-lysin. Má významné účinky při podpoře prokrvování penisu, podporuje účinek sexuálních podnětů, zajišťuje to, že muž je schopen opakovaně sexuálně žít, a to navíc s lepší výdrží. K tomu ještě i pozitivně ovlivňuje regeneraci po samotném aktu.

Zvyšování hladiny hormonu testosteronu má na svědomí přírodní stimulant Tribulus terrestris. O důležitosti testosteronu v mužském životě není pochyb. Podílí se na růstu svalů, vlasů, ovlivňuje sexualitu a výkonnost. Se snižující se hladinou hormonu v těle se snižuje výkonnost v posteli, zvyšuje se pravděpodobnost výskytu erektilní dysfunkce a rovněž riziko předčasné ejakulace. Proto má i tato složka nezastupitelnou roli v produktu.

Přísun energie, podpora libida a pozitivní vliv na množství a kvalitu spermií. Tyto benefity přináší kořen rostliny MACA, který pana doslova nastartuje a zvýší jeho sexuální apetit. Podílí se také na léčbě problémů s prostatou a neplodnosti.

Kde koupit Zerex

Pokud si lámete hlavu nad tím, zda se dá koupit Zerex v lékárně, odpověď je velmi jednoduchá. Neztrácejte zbytečně čas obíháním kamenných prodejen, které si na takové produkty přihazují vysokou marži. Právě se nacházíte na webu, kde si můžete zakoupit Zerex za výhodnou akční cenu. Neváhejte ani vteřinu a udělejte první krok k lepšímu a kvalitnějšímu sexu! Produkty této značky patří mezi absolutní top na českém i slovenském trhu, což dokazuje nesmírné množství pozitivních komentů na portálech zdravie.sk, nebo na Heurece.

Dnes si ZEREX koupilo již 70 lidí

Viz přehled nejčastějších otázek a odpovědí na téma produkty Zerex:

 • Kde koupit Zerex? Nejjednodušší cestou je zakoupení Zerexu přes náš web. A to navíc za akční cenu. Jde o diskrétní způsob zakoupení produktu, který zlepší Váš sexuální život.
 • Je možné koupit Zerex i bez lékařského předpisu? Samozřejmě. Zerex je výživový doplněk založen na přírodní bázi, který zakoupíte i bez lékařského předpisu.
 • Jaké je dávkování Zerexu?Doporučená dávka je 1 až 2 tablety přibližně 60 minut před sexuálním stykem. Dávku 2 tablet nedoporučujeme překračovat!
 • Jak rychle Zerex účinkuje? Jelikož jsou účinky individuální v závislosti na konkrétním organismu, nástup účinku se stanoví v intervalu od 30 do 60 minut od užití. Maximální délka účinku produktu je 36 hodin.
 • Mohu Zerex užívat, i když nemám 18 let? Přípravky Zerex klasik, extralong a Zerex ultragold jsou určeny mužům nad 18 let! Nejsou vhodné ani pro ženy.
 • Zerex a alkohol. Je možné konzumovat alkohol během užívání produktů Zerex? Při konzumaci alkoholu platí, že ho třeba popíjet s mírou. Alkohol má totiž přímé propojení s erektilní dysfunkcí a podílí se i na zvyšování reakčního času a nástupu účinku látek obsažených v Zerexe, které podporují erekci.
 • Jaké jsou vedlejší účinky Zerexu? Nežádoucí účinky dosud nebyly pozorovány. Zejména díky tomu, že jde o produkt vyráběn na přírodní bázi. Výjimečně však může dojít k výraznému prodloužení erekce. V případě, že k takové situaci dojde a erekce trvá více než 4 hodiny, je třeba vyhledat lékařskou pomoc.
 • Jaké je složení produktů Zerex? Tento doplněk stravy je složen z vitaminů (vitamin E, mangan, β-karoten měnící se v těle na vitamin A), minerálů (hořčík, vápník, zinek), z aminokyselin L-arginin a L-lysin, účinné látky L-citrulline, z přírodního stimulantu Tribulus terrestris a z kořenu rostliny Maca. Podrobnější popis si lze přečíst zde.
 • Jaká je cena Zerexu? Zerex klasik zakoupíte od 720 Kč/bal., Zerex extralong od 850 Kč/bal. a Zerex ultragold od 1600 Kč/bal.
 • Mohu tyto pilulky užívat i když jsem diabetik? Ano, produkty Zerex jsou vhodné i pro diabetiky.
 • Může užívání Zerexu ovlivnit motorické schopnosti při řízení vozidel nebo obsluhy strojů? Doporučujeme Vám sledovat účinky produktu na Váš organismus. Produkt může výjimečně způsobovat poruchy vidění a závratě, které mohou motorické schopnosti ovlivnit.
 • Je možné kombinovat Zerex a další přípravky k léčbě poruchy erekce? Taková kombinace se jednoznačně nedoporučuje.
 • Dá se koupit Zerex v lékárně? V lékárnách samozřejmě možné zakoupit i takové zboží, avšak obíhání jednotlivých prodejen a shánění konkrétní značky je časově náročné. Určitě je vhodnější pořídit si Zerex online, vyřídíte to pár kliknutími.

Upozornění

Zerex byste neměli užívat, pokud patříte mezi lidi:

 • kterým byla diagnostikována porucha srdce nebo jater, nebo pokud trpíte blíže nezjištěným onemocněním srdce
 • kteří již někdy měli alergickou reakci na některou ze složek produktu
 • kteří užívají léky s obsahem nitrátu, případně léky schopné uvolňovat oxid dusnatý – kombinovat Zerex s takovými léky není možné
 • kteří prodělali mrtvici, mozkovou příhodu nebo infarkt
 • kteří mají nízký tlak, poruchu krvácivosti, nebo vředovou chorobu
 • kteří mají vrozenou poruchu sítnice (např. retinitis pigmentosa)
Dnes si ZEREX koupilo již 70 lidí

Pokud se po užití výživového doplňku během nebo po pohlavním styku objeví bolesti na hrudi, nikdy neužívejte nitráty. Může jít o závažné onemocnění srdce vyžadující si lékařskou pomoc. Erektilní dysfunkce může být také příznakem tohoto onemocnění.

Zerex na Heurece

Kdo by neznal portál Heureka. Jde o velmi cenný zdroj informací o nesmírném množství zboží. Přesto, že se na české Heurece o tomto produktu nediskutuje, množství recenzí lze najít na portály heureka.sk. Najdete na něm i diskusi o Zerexu. Po jejím prostudování musíme uznat, že produkty Klasik, Extralong a Ultragold patří u slovenských mužů mezi top výživové doplňky na podporu erekce a zkvalitnění sexu. Mezi nejčastější popisované pozitiva patří spolehlivost produktu, rychlé dodání, silná erekce, rychlý nástup účinku, výhodné dávkování Zerexu a pod.

Mezi nejčastější diskutovány negativa na fóru heureka.sk patří nežádoucí účinky – pánové si stěžují na bolesti hlavy, bušení srdce či vyšší cenu. Na tyto komentáře však lze nalézt i proti reakce, které kritizují uvádění nepravdivých vedlejších účinků.

Na základě opravdu velkého množství komentářů lze potvrdit, že Zerex vyzkoušelo velké množství pánů a přibližně 80 – 85% s ním bylo spokojeno. To v praxi znamená, že zafungoval na 8 z 10 mužích, kteří ho zkusili. Uznáváme, že je to úctyhodná statistika, která hraje ve prospěch této oblíbené trojice výživových doplňků.

Pokud bohužel patříte mezi ty, kteří nebyli spokojeni, zkuste Erexan. Jde o poměrně dobře hodnocený produkt, recenzi kterého najdete zde.

Diskuse o Zerexu

Využijte naše diskusní fórum a podělte se s námi o své názory, dojmy a postřehy, ať už pozitivní nebo negativní. Fórum Vám může pomoci rozhodnout se, případně na něm můžete prodiskutovat jakékoliv otázky o volně prodejních produktech na podporu erekce. Neváhejte a zapojte se.

ZEREX – recenze, zkušenosti a složení
3.88 (77.5%) 64 votes

Zanechte komentář

4 Komentáře on "ZEREX – recenze, zkušenosti a složení"

Upozorňovat

Sort by:   newest | oldest | most voted
Guest
6 years 1 month ago

Mam problem, polknout tabletu v tomto balení co je na zerexu. Muzu obsah vyjmout a užít? Dekuji.

Guest
Tablety Zerex
6 years 7 months ago

Už podle počtu a průměru hodnocení je vidět, že tablety Zerex budou fungovat dobře. Asi ne u každého, ale to je asi normální. Za zkoušku to tedy stojí.

Guest
kubo
8 years 3 months ago

nejprve jsem zkusil Clavin, který mi nezabral a pak jsem si objednal Zerex. Ten doporučuji.

Guest
Furttostoji
8 years 3 months ago

Dle složení je možno vše učinit nákupem aminokyselin L-Arginin, L-Lysin, Zinku, Maccy a trocha Tribulusu neuškodí. Pokud tyto složky do sebe hodíte během dne v předepsaných dávkách, zjistíte, že máte stejné výsledky zhruba po týdnu a za třetinu ceny, kterou uvádí distributoři Zerexu….Přidal bych ještě červený korejský ženšen a Ašvagandu, aby to stálo kdykoli….hahahahaha

wpDiscuz