Vimax – recenze, zkušenosti, účinky a 10% sleva

Vimax, volně prodejný doplněk na podporu erekce a kvalitnější sex, zkusilo už více než 1 000 000 lidí. Jeho výrobcem je kanadská společnost OAI Services Ltd. Oficiálním distributorem doplňku je česká společnost eMarkest, s.r.o., která zajišťuje distribuci i na Slovensko. Patří mezi poměrně dobře prodávané pilulky na erekci a proto byste ho měli vyzkoušet i vy!

Zvětšení penisu a zlepšení erekce

Vimax je oblíbený produkt na zvětšení penisu

Vimax je oblíbený produkt na zvětšení penisu

Účinky Vimaxu, které deklaruje výrobce, mají panu zajistit opravdu kvalitní sexuální život:

 • prodloužení a zhrubnutí penisu
 • dlouho trvanlivá a pevná erekce
 • zesílení a zintenzivnění orgasmu
 • zlepšení libida, chuti na sex
 • oddálení předčasné ejakulace
 • prodloužení trvání sexu

Jedna tobolka denně přinese zlepšení projevů erektilní dysfunkce už po pár týdnech užívání. Jde o nejjednodušší řešení tohoto palčivého problému, který znepříjemňuje intimní život tisícům pánů v ČR.

Nejlepší recenze Vimax jsou jeho výsledky…

Vimax odlišuje od jeho konkurentů něco velmi podstatné –  jde o jeden z mála produktů, jehož výsledky byly potvrzeny dlouhodobým zjišťováním.  Zjišťování spokojenosti probíhalo více než 7 let a výsledky jsou velmi pozitivní. Přesvědčte se o nich i vy!

Účinky Vimaxu jsou potvrzeny průzkumem

Výrobce na svém webu deklaruje opravdu úctyhodné výsledky průzkumu, kterého se zúčastnilo v letech 2004 a 2011 více než 9000 zákazníků.

 • 80% uživatelů potvrdilo, že jejich uspokojení během sexu se zlepšilo
 • 67% zákazníků potvrdilo výrazné zlepšení erekce
 • 64% uživatelů uvedlo, že mají zvýšenou chuť na sex (zvýšené libido)
 • u 40% zákazníků došlo k oddálení předčasné ejakulace a tedy ke značnému prodloužení trvání sexu

Během užívání produktu, zejména v prvních třech měsících, můžete pozorovat postupný nástup výrazných změn.

VIMAX balení a účinky

Účinky Vimax jsou potvrzeny dlouhodobým průzkumem, zdroj: vimax.cz

Výsledky budete pozorovat už o pár týdnů

Během prvního měsíce dochází ke zlepšení erekce, která bude pevnější a silnější. Zároveň pozorujete zvýšení chuti na sex. Druhý měsíc užívání přináší zlepšení výkonu a výdrže v posteli, ale zároveň i zvětšení penisu v ztopořeném stavu.

Dlouhodobým užíváním Vimax docílíte nejlepší výsledky a prodloužení penisu až o 2cm!

Během třetího měsíce užívání dochází k nejvýraznějším změnám. Pevná a silná erekce se stává samozřejmostí během každého pohlavního styku, dochází i k velkému zlepšení výdrže a řeší se problém předčasného výronu semene. Předčasná ejakulace již pana více nebude trápit a jejich sex bude trvat mnohem delší dobu než dříve. Nejpozitivnější změnou je však výrazné zvětšení penisu v klidovém i ztopořeném stavu. Výrobce deklaruje zvětšení o 1,5 až 2cm.

 1. měsíc2. měsíc3. měsíc4. měsíc
pevnější erekce a tvrdší penischeck ikonacheck ikonacheck ikonacheck ikona
zvýšené libidocheck ikonacheck ikonacheck ikonacheck ikona
zvětšení objemu penisu (hrubší a delší penis)check ikonacheck ikonacheck ikona
zvýšení výkonu v postelicheck ikonacheck ikonacheck ikona
prodloužení trvání sexucheck ikonacheck ikonacheck ikona
oddálení předčasné ejakulacecheck ikonacheck ikona

prodloužení penisu o 1,5-2cm
check ikona

objednat Vimax s 10% slevou objednat Vimax s 10% slevou

Dnes si VIMAX koupilo již 75 lidí

Při objednávce vyplňte 10% slevový kupón VIMAX10P

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Složení Vimax

Podobně jako i ostatní výživové doplňky na zlepšení erekce, i Vimax se pyšní 100% přírodním složením, které by mělo být předpokladem, že jeho užívání nebude způsobovat vedlejší účinky. Kombinací účinných látek obsažených v produktu má zajistit všechny uvedené pozitivní účinky.

 • Kajenský pepř -díky tomu, že podporuje krevní oběh, dokáže perfektně podpořit prokrvení. Dostatek krve v penisu znamená pevnou erekci bez jakýchkoliv zaváhání, ale i prodloužení, a tedy i zvětšení penisu a zvýšení jeho citlivosti.
 • Oves setý – pro vysoký obsah vitamínu B je oves důležitý pro fungování nervového systému, čímž se zajišťuje správný přenos nervových vzruchů potřebných pro erekci. Vysoký podíl bílkovin napomáhá kvalitě spermií.
 • Gingko biloba -velmi známá rostlina, které se připisují blahodárné účinky na centrální nervový systém člověka. Její užívání zajišťuje rozšiřování cév, díky čemuž se do penisu dostává více krve a erekce je proto silnější a dlouhotrvající.
 • Serenoa plazivá (Saw Palmetto) -je nejrozšířenějším přírodním prostředkem léčby zvětšené prostaty u mužů, je to však také afrodiziakum, které zvyšuje chuť na sex. Doporučuje se také pro zvýšení kvality spermií a také k léčbě urologických potíží.
 • Ženšen pravý – je uznávaný pro množství zdravotních benefitů, zlepšuje potenci, protože jde o afrodisiakum, tak i zvyšuje libido. Pomáhá překonat únavu, a tak zvyšuje i sexuální kondici a výkonnost v posteli. Ženšen pomáhá oddálit předčasnou ejakulaci a je proto oblíbenou a velmi využívanou složkou přípravků k léčbě erektilní dysfunkce.
  erektilnej dysfunkcie.
 • Hloh obecný – je oceňován zejména pro své účinky podporující zdraví srdce a krevního oběhu. Správně fungující oběh krve v těle je předpokladem silné a dlouhotrvající erekce. Kromě toho působí antidepresivně, a tedy zmírňuje psychologické příčiny impotence.
 • Vitamín E – zlepšuje krevní oběh, čímž zlepšuje prokrvení penisu. Pánská erekce bude proto tvrdá a vydrží dostatečný čas. Má tedy velký význam při podpoře potence, používá se však také jako prostředek zlepšení plodnosti.
 • Rýžová mouka – přírodní prostředek udržující komplexnost tabletek.
Vimax zakoupíte s 10 % slevou

Vimax zakoupíte s 10 % slevou

Kompletní složení Vimax na každém balení

Kompletní složení Vimax na každém balení

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena Vimax

Jedno balení Vimaxu obsahuje přesně 30 tablet na zvětšení penisu a pevnější erekci. Vybrat si však lze z více alternativ balení, kterým Vám budou tyto doplňky na zlepšení potence diskrétně doručeno. Dostupná jsou balení na:

Vimax na měsíc
1.099 Kč
30 tobolek
1 tobolka = 36,63 Kč
vydrží 30 dní
základní balení
 
CENA PO SLEVĚ: 989,10 Kč
Vimax na 2 měsíce
1.999 Kč
60 tobolek
1 tobolka = 33,32 Kč
zvýhodněná cena
ušetříte 199 Kč!
 
CENA PO SLEVĚ: 1.799,10 Kč
Vimax na 3 měsíce
2.799 Kč
90 tobolek
1 tobolka = 31,10 Kč
velmi výhodná cena
ušetříte 498 Kč
 
CENA PO SLEVĚ: 2.519,10 Kč
Vimax na 4 měsíce
3.499 Kč
120 tobolek
1 tobolka = 29,16 Kč
super cena
ušetříte 897 Kč
 
CENA PO SLEVĚ: 3.149,10 Kč

Na každý nákup uplatněte 10% slevu! Využijte náš speciální slevový kupón VIMAX10P Přečtěte si náš návod jak uplatnit slevu na Vimax.

NÁŠ TIP: Pořiďte si zásobu na celý rok NÁŠ TIP: Pořiďte si zásobu na celý rok
Zásoba na 12 měsíců vás vyjde na 7.899 Kč – po uplatnění slevy jen 7.109,10 Kč. Jedna tobolka stojí v tomto prípade iba 19,75 Kč.

Jak lze vidět, cena Vimaxu je nejvýhodnější při největším balení, které pokud si zakoupíte, získáte zásoby na celý rok. Taková investice se vyplatí například, pokud máte produkt vyzkoušený a důvěřujete mu, ale však i v případě, když se dohodnete s kamarády a objednáte si Vimax společně. Rozdíl v ceně jedné tablety je totiž opravdu značný – v porovnání s nejmenším balením představuje úsporu až 14,68 Kč na 1ks tablety.

Dávkování Vimax

Dávkování Vimaxu je 1 tableta denně, přičemž ji doporučujeme užít 30 minut po jídle. Tím, že tobolku užijete až po snídani zajistíte maximalizaci jejích účinků. Váš trávicí systém bude totiž správně nastartován. Tobolku však můžete užít i nalačno, nezpůsobí vám žádné trávicí potíže.

V případě, že jste na užití Vimax zapomněli, nezoufejte. Užijte ho během dne a následující ráno pokračujte ve své kúře.

Někteří pánové radí užívat další tobolku i před každým sexem.

Pokud užíváte léky na předpis, užívaní Vimax konzultujte s lékařem. Stejné doporučení platí i tehdy, když se léčíte na onemocnění srdce či cév, máte problém s krevním tlakem nebo pečeňou. Tobolky neužívejte pokud jste alergičtí na některou z jejích složek.

Fórum o Vimax

Využijte naše fórum na diskusi o přípravku Vimax. Internetové diskuse jsou cenným zdrojem recenzí a zkušeností od uživatelů, kteří tento doplněk na podporu erekce vyzkoušeli. Neváhejte a zapojte se, ptejte se, raďte a společně tak vytvořte databázi hodnocení produktu Vimax.

Vimax – recenze, zkušenosti, účinky a 10% sleva
3.48 (69.63%) 27 votes

Zanechte komentář

1 Komentář on "Vimax – recenze, zkušenosti, účinky a 10% sleva"

Upozorňovat

Sort by:   newest | oldest | most voted
Guest
Kubas
5 years 1 month ago
Dobrý den, máte nějakou podobnou recenzi v plánu i pro přípravek Eagle Men? Užívám ho necelé dva týdny, píší, že jsou zaměření na dlouhodobý účinek, posílení libida atd… Složení má vcelku podobné jako Vimax a další afrodiziaka na bylinné bázi. Zatím je asi brzo na nějaké závěry, beru to jen chvíli a tak na sobě velké změny nepozoruji i když je fakt, že sex máme se ženou teď častější, ale třeba se právě jen snažíme to vyzkoušet, jestli už něco poznáme 😀 Ale bylo by fajn vědět, co čekat. Tak jestli už třeba máte recenzi rozpracovanou, tak se na ni… Read more »
wpDiscuz