Španělské mušky – nejznámější afrodiziakum

Španělské mušky jsou snad nejznámějším afrodiziakem na našem trhu. Určitě jste o něm slyšeli už i vy. Lidstvo je totiž pro kvalitní sex schopné vyzkoušet cokoliv, o tom nemáme v současnosti vůbec pochyb.

Historie objevení pozitivních účinků španělských mušek na lidskou sexualitu se však datuje o několik století zpět. To jen potvrzuje fakt, že objevování nových věcí, snaha vylepšit zážitek v posteli a zkoušení nevyzkoušených preparátů je lidstvu naprosto přirozená a proto se za to absolutně není třeba stydět.

Španělská muška se jmenuje Puchýřník lékařský

Španělská muška = Puchýřník lékařský

Španělská muška = Puchýřník lékařský

Ne, pojmenování tohoto legendárního afrodisiaka není čistě náhodné. První Španělské mušky se totiž původně opravdu vyráběly z broučka. Puchýřník lékařský je malý, přibližně jeden až 2cm dlouhý zelený brouk, jehož dospělci obsahují účinnou látku – kantharidin. Vysušené a pomleté ​​těla puchýřníků se v minulosti přidávaly do jídel a nápojů právě pro svou schopnost vyvolat a zlepšit erekci, zvýšit rozkoš, vyvolat nevydala sexuální touhu a zlepšit požitek ze sexu. Toto přírodní afrodiziakum však mělo svůj háček…

Jeho velkou nevýhodou je totiž fakt, že látka kantharidin je nebezpečný jed. Množství sexuchtivými jedinců, kteří o jedovatých účincích ani jen netušili, zaplatili za své touhy životem. Předávkovat se rozemletým broukům nebylo vůbec náročné, smrtelná dávka je totiž pouze cca 30 mg. S konzumací puchýřníků se pojí i další černý bod historie – těhotné ženy jej užívaly pro účely vyvolání potratu.

Jelikož ale pozitivní účinky častokrát převýšily strach z otravy a poškození zdraví, moderní farmaceutický vývoj dospěl až k tomu, že začal produkovat syntetickou náhradu původních Španělských mušek. Její užívání je, na rozdíl od původní látky, zcela bezpečné. Pouze několik kapek dokáže kvalitně prokrvit pohlavní orgány muže či ženy a tím povzbudit chuť na sex a zároveň zvýšit kvalitu zážitku.

Španělské mušky – jaká je cena?

Možná Vás potěší, že toto silné afrodiziakum pro ženy i muže není drahou záležitostí. Koupíte ho online v sexshopu. Jde o jednoduchou, rychlou cestu a anonymní možnost koupí sexuálního zboží. Jejich cena se pohybuje od cca 250 Kč, najít se dají samozřejmě i dražší produkty. Cena závisí i na velikosti balení, na výběr tak máte desítky produktů. Jejich účinky jsou individuální, na to si bohužel musíme u přírodních afrodiziak zvyknout.

Zkušenosti se Španělskými muškami

Zkušenosti lidí, kteří toto afrodiziakum vyzkoušeli, jsou různé. Na jedné straně pozitivní, ale zároveň se najdou i negativní hodnocení. Podle našeho názoru však cena tohoto produktu není vůbec vysoká, proto se jejich vyplatí alespoň vyzkoušet. Vždyť těch pár kč mineme i na větší hlouposti…

Naším dalším doporučením je to, abyste vždy dodržovali dávkování mušek. Pozor si samozřejmě dejte i na to, abyste se přípravkem nepředávkovali. Do třetice Vám doporučujeme nakupovat pouze takové přípravky, které byly schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR. V případě koupí těchto produktů si můžete být jisti, že jsou bezpečné a že Vám jejich konzumace nezpůsobí žádné poškození vnitřních orgánů a zdraví.

Pokud se chcete podělit o své zkušenosti, k dispozici je Vám naše fórum o španělských muškách, ve kterém můžete doporučit svůj oblíbený produkt. Případně nám můžete prozradit i své negativní hodnocení.

Ohodnoťte článok

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz