Předčasná ejakulace – řešení, zkušenosti a léky

Předčasná ejakulace je strašákem každého muže. Jde o nekontrolovatelnou ejakulaci, vyskytující se těsně před nebo krátce po penetraci, přesto, že jí předchází pouze minimální sexuální stimulace. Řadíme ji k často se vyskytujícím sexuálním poruchám.

Co způsobuje předčasnou ejakulaci?

Jednoznačnou odpověď na tuto otázku nezná ani medicína. Faktory, které ji způsobují, můžeme rozdělit do 2 skupin – psychologické nebo fyzické. Z mentálních jde nejčastěji o deprese, úzkost či pocity viny nebo strachu. Fyzickým faktorem může být například hormonální změna a nežádoucí účinky její léčby nebo zranění..

Předčasný výron semene se často objevuje při prvních sexuálních zážitcích s novým partnerem, případně pokud od vašeho posledního sexu uplynul už nějaký ten čas.

Předčasná ejakulace může překvapit i vás . Dá se však jednoduše řešit.

Předčasná ejakulace může překvapit i vás . Dá se však jednoduše řešit.

Léčba předčasné ejakulace

Většinou platí, že se muž s přibývajícím věkem a sexuálními zkušenostmi naučí aplikovat vlastní metody, jak oddálit ejakulaci. Mezi oblíbené řešení patří používání kondomu, který znecitliví citlivá nervová zakončení. Pomoci může i přerušování soulože či střídání sexuálních poloh. Předčasná ejakulace se dá řešit i aplikováním znecitlivujících sprejů nebo gelů na povrch penisu. Pokud i vás překvapil problém s rychlou nebo předčasnou ejakulací vězte, že občas překvapí kteréhokoli muže. Většinou si nevyžaduje speciální léčbu a tato nepříjemnost zmizí tak rychle, jak se i objevila.

Pokud však jde o častěji se vyskytuje komplikaci, neuškodí změna životního stylu. Časté popíjení alkoholu, kouření a užívání omamných látek a drog může narušit schopnost ovládat ejakulaci. V případě pochybností lze vyhledat lékaře, který po vyšetření poradí vhodné metody, případně nasadí léčbu.

Předčasná ejakulace se dá řešit

Předčasný výron semene lze eliminovat i užíváním výživových doplňků s takovým účinkem. Vyzkoušet se vyplatí ZEREX, který se díky stimulantu Tribullus terrestris postará i o tento problém. Stejnou látku najdete také v alternativách Zerexu, produktech CLAVIN. Léčba předčasné ejakulace je možná i díky tobolkám EREXAN s obsahem aminokyseliny L- Ornytin, nebo užíváním doplňků VIMAX.

Předčasná ejakulace – řešení, zkušenosti a léky
4.05 (80.95%) 21 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz