Může mít moje obezita vliv na problémy s erekcí?

Obezita je strašák, který ohrožuje významnou část naší populace. Možná si to ani neuvědomujeme, ale známé heslo „na chvíli v ústech, navždy na zadku“ má v sobě velmi mnoho pravdy. Pokud jde o kvalitu erekce, pánům možná ani nenapadne přímá souvislost s jejich nadváhou. Kvůli tomu lze nesprávně hledají příčiny svého selhání v jiných faktorech, jakými jsou stres či různé zdravotní potíže.

Nadváha a nezdravá životospráva

Obezita je častou příčinou způsobující erektilní dysfunkci.

Obezita je častou příčinou způsobující erektilní dysfunkci.

Nadváha způsobuje u člověka množství zdravotních potíží, pokles životní energie a celkové kondice člověka. Navíc způsobuje i množství srdečně – cévních onemocnění a diabetes, ale projevuje se i na kvalitě erekce. Výzkumy prokázaly, že snížení nadměrné hmotnosti pomáhá zlepšit funkci poruch erekce.

Proto doporučujeme podívat se na změnu životního stylu a životosprávy. Zlepší se vaše erekční kondice a ručička na váze půjde konečně na požadovanou stranu.

Obezita jako příčina problémů s erekcí

Jedna z možných příčin problémů s erekcí je pracovní stres, celkové vytížení a hektický způsob života. Obezita však nepomůže ani Vašemu sexuálnímu životu. Kilogramy navíc totiž negativně ovlivňují kardiovaskulární systém. Asi nemusíme připomínat, že erekce je přímo závislá od správného fungování srdce a dobré kvality cév.

Doporučujeme Vám proto podívat se na odraz zrcadla kritickými očima. Popřemýšlejte o tom, jakým stylem se stravujete a jak byste své nezdravé návyky mohly změnit. Zkuste si vybrat nějaký druh sportování, díky kterému byste se mohli dostat do lepší kondice. Neuvěříte, ale i obyčejná výměna sladkostí za ovoce způsobí velký příliv životní energie. A o to přece jde. Cítit se fit a fungovat v každém aspektu života.

Přečtěte si naše recenze výživových doplňků na podporu erekce a začněte řešit projevy impotence již dnes!

Může mít moje obezita vliv na problémy s erekcí?
3.7 (74%) 10 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz