EREXAN – složení, cena, zkušenosti a účinky

Erexan je volně prodejný výživový doplněk vyrobený pro muže trpící projevy erektilní dysfunkce. Je určen k řešení hned několika běžných požadavků – zlepšuje pevnost erekce, prodlužuje trvání pohlavního styku, zvyšuje libido a podporuje sexuální výkonnost. A co je nejlepší, získáte ho i bez lékařského předpisu.

Účinky deklarované výrobcem

Výrobce tohoto produktu na svých internetových stránkách deklaruje velmi pozitivní statistiky, které hovoří ve prospěch tohoto poměrně oblíbeného výrobku.

 • 82% pánů deklarovalo, že jejich orgasmus se výrazně zesílil
 • 71% mužů potvrdilo, že jejich erekce byla po užití Erexanu výrazně zlepšena
 • 64% mužů mělo zvýšenou chuť na sex, zvýšené libido
 • 56% pánů chválilo výrazné prodloužení trvání sexu
Erexan je oblíbený a zejména účinný produkt na podporu erekce.

Erexan je oblíbený a zejména účinný produkt na podporu erekce.

Složení Erexanu

Tento produkt je vyroben na přírodní bázi bez přidání barviv a konzervantů. Obsahuje běžné účinné látky, které se vyskytují v produktech určených na podporu erekce. Těmi jsou:

Aminokyselina L-arginin podílející se na tvorbě oxidu dusného, který pomáhá uvolňovat cévy vedoucí do penisu. Do penisu se tak dostává větší množství krve, díky čemuž je tvrdší a větší. Kromě podpory erekce však pozitivně ovlivňuje i na tvorbu a kvalitu spermií. L-arginin tak zároveň podporuje i plodnost.

L-citrulin je aminokyselina, která je potřebná pro stabilizaci hladiny L-Argitínu v buňkách organismu. Díky jejím účinkům pocítíte nový příliv energie, což se podepíše pod délku i kvalitu sexu. Kromě toho účinkuje i jako prostředek prodloužení doby erekce. Díky L-citrulinu bude i váš penis delší a větší.

Účinky doplňuje i L-lysin, aminokyselina, která zajišťuje vznik hormonů ovlivňujících délku času regenerace po sexu. V praxi to znamená, že pokud jí v těle máte dost, jste schopni opakovaně podávat kvalitní výkon. Zároveň podporuje erekci, čímž znásobuje účinky všech látek.

Složení je obohaceno i o extrakt rostliny MACA, jejímž hlavním přínosem je zajištění dostatku energie během celého pohlavního aktu, podpora erekce, léčba problémů s prostatou a tvorba spermií. Uzavírá ho Tribulus terestris, přírodní stimulant, zvyšující hladinu testosteronu v mužském těle. Dostatečné množství testosteronu v těle je předpokladem silné erekce, dostatečného libida, ale i výkonnosti a plodnosti. Díky obsahu aminokyseliny L- Ornytin, kterou v Erexanu najdete také, je podpořeno vylučování tohoto hormonu, čímž se eliminuje možnost předčasné ejakulace.

Cena Erexanu

Jedním z důležitých faktorů, kterým se při výběru pilulek na erektilní dysfunkci řídí asi každý, je dozajista cena. Ta se odvíjí od velikosti balení resp. počtu kapslí. Na výběr tedy máte:

 • Balíček Standard – 15 kapslí za 690 Kč
 • Balíček Plus – 30 kapslí za 1.230 Kč
 • Balíček Super – 45 kapslí za 1.840 Kč
 • Balíček Mega – 60 kapslí za 2.400 Kč
Dnes si EREXAN koupilo již 90 lidí

Koupit doplněk na erekci – EREXAN

Nezapomeňte si uplatnit slevový kupón – „sleva55“ – 55 Kč

Cena je platná v době psaní této Erexan recenze. Cena 1 tablety je při nejmenším balení 46 Kč a při Balíčku Mega pouze 40 Kč. Jde o přijatelnou částku, díky čemuž se Erexan i díky jeho složení obsahujícímu dostatek účinných látek, které se používají na podporu erekce, vyplatí vyzkoušet.

Užívání a dávkování, nežádoucí účinky

Velkou výhodou, kterou pánové jistě ocení, je fakt, že Erexan nemusí užívat pravidelně. 1 až 2 kapsle se užijí přibližně 60 minut před sexem, přičemž účinky pocítí muži velmi brzy. Výrobce slibuje až 36 hodinový účinek, což je velmi lákavé. Co se týče nežádoucích účinků, jde o produkt, při kterém takové vedlejší účinky nebyly pozorovány. Lze jej proto užívat dlouhodobě, avšak s doporučením nepřekračování doporučené denní maximální dávky 2ks kapslí.

Jak to při erekčních tabletách bývá pravidlem, ani Erexan není vhodný pro ženy a muži mladší 18 let. Jeho užívání se vyvarujte i v případě, že trpíte kardiovaskulárním onemocněním.

Viz přehled nejčastějších otázek a odpovědí na téma Erexan:

question-mark-463497_1280

Odpovědi na Vaše dotazy

 • V síti kterých lékáren koupím Erexan?Co se týká tématu Erexan a lékárna, je velmi náročné sledovat nabídky jednotlivých sítí, predože se nabídka u kamenných prodejen vždy odvíjí od poptávky. Nejjednodušší a zároveň nejdiskrétnějších cestou je objednání Erexanu přímo přes náš web.
 • Jaké je doporučené dávkování? Dávkování je 1 až 2 tablety, které doporučujeme užít 60 min. před sexem. Maximální dávku, 2 tobolky, nepřekračujte za žádných okolností!
 • Potřebuji na koupi Erexanu lékařský předpis? Nepotřebujete. Na Rozdíl od Viagry nebo Cialisu, na které se předpis váže, je tento produkt vyroben z čistě přírodních složek. To jej činí bezpečným a účinným preparátem.
 • Erexan a alkohol. Jak se ovlivňují? Může se mi něco stát, pokud je zkombinuji? Pokud si před sexem dopřejete jeden či dva malé pohárky, nemusíte se obávat, že by přípravek nefungoval. Pokud však pravidelně popíjíte velké množství alkoholu, může to být příčinou erektilní dysfunkce, se kterou bojujete.
 • Nežádoucí účinky Erexanu – s čím musím počítat? Potěšíme Vás, žádné vedlejší účinky pozorovány nebyly.
 • Mohu kombinovat Zerex a Erexan? Nikdy nekombinujte více produktů na podporu erekce. I když jde o přírodní produkty, může to vyvolat nežádoucí účinky, důsledkem kterých bude poškození zdraví.

Zkušenosti s Erexanem

Erexan bývá doporučený nejen starším pánem, u kterých je erektilní dysfunkce způsobena věkem a poklesem testosteronu, ale i mladším pánem bojujícím s problémem předčasné ejakulace. Erektilní dysfunkce u mladých se objevuje výjimečně, proto se jí netřeba až tak bát. Ti, kteří ho vyzkoušeli, dokonce pociťovali zvýšení celkové vitality a fyzické síly.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s Erexanem? Čím Vás přesvědčil nebo naopak zklamal? Považujete ho za účinný nebo raději volíte jiný produkt, jakým je například Zerex, Vimax, nebo Clavin? Podělte se s námi o vaše postřehy v diskusí a vytvořte s námi plnohodnotné fórum o produktu Erexan.

Dnes si EREXAN koupilo již 90 lidí

Zlepšiť pevnost erekce a délku pohlavního styku

Nezapomeňte si uplatnit slevový kupón – „sleva55“ – 55 Kč

Erexan balení, otevření produktu

Erexan prezentace na YouTube

Erexan prezentace na slideshare

EREXAN – složení, cena, zkušenosti a účinky
4.06 (81.21%) 66 votes

Zanechte komentář

Buďte první a okomentujte článek

Upozorňovat

wpDiscuz