CLAVIN – výživový doplněk na problém s erekcí

Clavin je výživový doplněk určen mužům, kteří mají problém s erekcí. Jde o vážný zdravotní problém, který má vliv na psychiku muže i jeho soužití v partnerství. Řešení je ale opravdu jednoduché. Stačí si vybrat z pilulek, které takové problémy řeší. A to rychle a kdykoliv.

Clavin je mediálně známý produkt na podporu erekce.

Clavin je mediálně známý produkt na podporu erekce.

Na internetu najdete stejně pozitivně jako i negativní zkušenosti. Účinky každého přípravku řešícího nepříjemnosti spojené s erektilní dysfunkcí, jsou individuálně. A to platí obecně – ať už jde o léky na erekci, jakými jsou Viagra a Levitra, které Vám předepíše pouze lékař, nebo volně prodejné výživové doplňky Clavin, Zerex, Vimax nebo Erexan.

Výrobce však doporučuje užívat Clavin alespoň 3 měsíce a v případě toho, že se účinky nedostaví vůbec, vyhledat odborníka, který zváží Váš zdravotní stav. Před užitím je důležité uvolnit se a důvěřovat v účinky tobolek. Po sexuální stimulaci byste měli zpozorovat rozdíl, projevující se pevnější erekcí, již po prvním užití.

Clavin Original

Tento produkt je určen pro pány, kteří nejsou příliš spokojeni s délkou a kvalitou erekce, případně trpí občasnými problémy s erekcí. Užívání Clavinu představuje snadnou cestu ke zkvalitnění sexuálního styku.

Složení Clavinu Original dominuje účinná látka Clavertin 21, speciálně vyvinutá směs, která podporuje rozšiřování cév a tím i přítok krve do pohlavního údu. Tyto účinky však nastávají pouze v kombinaci se sexuálními stimulacemi. Dalšími složkami jsou Tribulus Terrestris – látka zvyšující testosteron, aminokyseliny L-arginin a L-citrulin, šafrán a minerální látky (selen a zinek).

Dávkování je jednoduché – 1 až 4 hodiny před plánovanou sexuální aktivitou je třeba užít najednou 4 tobolky a zapít jej větším množství vody. Nedoporučuje se je dělit, rozkousat či rozpustit. Rychlost nástupu účinku je individuální, proto je nejlepší sledovat účinky Clavinu na sobě samém. Denní dávku 4 tobolek nelze překračovat za žádných okolností.

Dnes si CLAVIN koupilo již 60 lidí

Koupit CLAVIN original v obchodě pilulka.cz

kúpiť na heureka-pilulka.sk

Clavin Platinum

Je nejsilnějším produktem řady navazujícím na velmi úspěšné produkty Clavin Strong a Ultra, které se léta drželi na předních místech žebříčku prodejnosti výživových doplňků. Kromě toho, že pánům pomůže k rychlejšímu dosažení erekce, podpoří i její kvalitu, délku, zintenzivní samotný pohlavní akt a nabudí libido.

Clavin Platinum obsahuje unikátní směs účinných látek STIMULIN, aminokyseliny L-arginin, L-citrulin, šafrán, selen, zinek a Tribulus Terrestris. Užívání je podobné jako u verzí Original – užívají se 4 (nerozkousané, nerozpuštěné zani rozdělené na menší kousky) tobolky, které je nutné zapít vodou a to 1 až 4 hodiny před sexem.

Clavin platinum zlepší vaši erekci a pomůže oddálit předčasnou ejakulaci.

Clavin platinum zlepší vaši erekci a pomůže oddálit předčasnou ejakulaci.

Dnes si CLAVIN koupilo již 60 lidí

Koupit CLAVIN PLATINUM v obchodě pilulka.cz

kúpiť na heureka-pilulka.sk

Clavin cena

Jako vždy, i při koupi těchto výživových doplňků platí, že výhodnější je pořídit si větší balení. Clavin Original tobolky 8 koupíte za zhruba 500kč, 20 tobolek za necelých 800Kč. Účinnější Clavin Platinum si pořídíte za 680kč (8 tobolek) a za 1099kč si zakoupíte balení 20ks tobolek.

O složení Clavinu

 • L-arginín – aminokyselina oceňována zejména pro své schopnosti uvolňovat a rozšiřovat cévy v penisu, aby do nich mohla krev přitékat rychleji a intenzivněji. Pozitivně ovlivňuje i na tvorbu spermií, proto kromě problémů s erekcí řeší i další medicínský problém – neplodnost.
 • L-citrulín – podobně jako L-arginin, i tato aminokyselina podporuje rozšiřování cév. Díky jejím účinkům dochází k optickému zvětšení pánské pýchy. Díky ní muž doslova chytne v posteli druhý dech, čímž se prodlužuje i jeho výkonnost a délka samotného sexuálního zážitku.
 • Tribulus Terrestris – je přírodní stimulant, jehož největším přínosem je fakt, že dokáže zvýšit hladinu hormonu testosteron. Pokud je jeho hladina v těle dostatečná, riziko výskytu erektilní dysfunkce se snižuje, stejně jako i pravděpodobnost předčasné ejakulace. O důležitosti testosteronu se dozvíte v našem článku věnovaném právě jemu.
 • Šafrán – je nejdražší koření světa, které se připisuje množství léčivých účinků. Používá se jako afrodiziakum a dokáže nastartovat i sexuální apetit. Používá se také jako účinné antidepresivum, díky jeho užívání dochází k odstraňování jedné z příčin erektilní dysfuncie – deprese.
 • Zinok – důležitá látka přispívající k celkové funkcí imunity. Součástí Clavinu je zejména z důvodu, že je schopen podporovat reprodukční funkci organismu a podílí se na zvyšování plodnosti.
 • Selén – podporuje tvorbu spermií a podobně jako zinek dbá na celkovou pohodu imunitního systému.

Jaké jsou negativa Clavinu?

Jednou z nejčastěji skloňovaným negativem je dávkování Clavinu resp. množství užívaných tobolek. Na jedenkrát totiž třeba užít 4ks tobolek, což se někomu může zdát nepraktické, jako i dražší řešení problémů s erekcí. Výhodou, kterou však nelze popírat, je fakt, že kvůli Clavinu netřeba navštěvovat lékaře. Je dostupný bez lékařského předpisu, lze si jej objednat online a jeho cena nezruinuje nikoho.

Pokud vám užívání Clavinu nevyhovuje z jakéhokoliv důvodu, vyzkoušejte Zerex, který je levnější. Navíc stačí užít pouze 1 tobolku.

Nejčastější otázky a odpovědi

 • Jak se ovlivňuje Clavin a alkohol? Výhodou Clavin Originalu i Clavin Platinum je fakt, že jej lze kombinovat s alkoholem. Samozřejmě však, že pouze s malým množstvím. V případě konzumace velkého množství alkoholu se nemusí účinek dostavit vůbec.
 • Jaké jsou nežádoucí účinky přípravků Clavinu? Pozitivem je, že nežádoucí účinky nebyly pozorovány.
 • Může Clavin zkusit i moje žena? Je určen pouze mužům jako přípravek podpory erekce.
 • Jaká jsou omezení při užívání Clavinu? V případě léčby nitráty nebo léky upravujícími vysoký krevní tlak (např. lék Norvasc, Plenil, Lomir), je při dlouhodobém užívání produktů značky Clavin na místě konzultace s lékařem. Tyto produkty se totiž mohou ovlivňovat.
 • Kdy bych měl užívat Clavin? Před jídlem nebo po jídle? Konzumace jídla nesnižuje účinky těchto výživových produktů.
 • Jak se Clavin užívá? Jaké balení jsou k dispozici a jaká je cena Clavinu? 1 až 4 hodiny před sexem je nutno najednou užít 4 tobolky. Jde o maximální denní dávku, kterou nelze překračovat. Tobolky nežvýkejte, nerozpouštějte v tekutinách, nedělte na menší kousky a zapijte je dostatečným množstvím vody. K dispozici jsou následující balení:
  • Clavin Original – 8ks tobolek (za 499 Kč) nebo 20ks tobolek (za 799 Kč)
  • Clavin Platinum – 8ks toboliek (za 679 Kč) nebo 20ks toboliek (za 1.099 Kč)
Dnes si CLAVIN koupilo již 60 lidí

Koupit CLAVIN original v obchodě pilulka.cz

kúpiť na heureka-pilulka.sk

CLAVIN – výživový doplněk na problém s erekcí
3.29 (65.83%) 24 votes

Zanechte komentář

2 Komentáře on "CLAVIN – výživový doplněk na problém s erekcí"

Upozorňovat

Sort by:   newest | oldest | most voted
Guest
Nikolas
4 years 9 months ago

chci se zeptat zda-li mohu clavin rozpustit v pití ?

Guest
Kody
7 years 5 months ago

Tak tento produkt je typický čorkař prachů!
Jeho složení je naprd. 4tbl jsou cca 2g.
Když do sebe nasypete L-arginin 1g; L-Cytrulin 0,5g; Tribullus 1g; zinek 75mg; tak jsou účinky stejné….pozor, za zcela jinou cenu!
L-Arginin prodává kde kdo, Cytrulin taky, tribullus taky na gramy, zinek je v lékárně….já si šejk namíchám doma a sranda je ta, že mi žena přinese džus a řekne máš půl hodiny na cestu do ložmice a to vás nabudí víc jak Clavin!!!!

wpDiscuz