10 největších zabijáků erekce

Příčiny selhání erekce, se kterými se každodenně setkáváme jsou faktory, které umíme s trochou snahy úspěšně eliminovat. Možná jste se už zamýšleli i nad tím, které součásti vašeho běžného života mají největší vliv na erekci. Čemu se tedy vyvarovat? Přinášíme Vám přehled top 10 největších zabijáků erekce.

Dopřejete si dva-tři pohárky alkoholu denně? Právě ten může být příčinou selhání erekce.

Dopřejete si dva-tři pohárky alkoholu denně? Právě ten může být příčinou selhání erekce.

Alkohol a erekce

Alkohol je v malých množstvích lékem, to ví snad každý. Napomáhá redukovat riziko srdečních a cévních onemocnění. Pokud se však pánové na dno pohárku dívají příliš často a alkoholické nápoje si dopřávají pravidelně ve větších množstvích, může se jim to vymstít. Zejména požívání tvrdého alkoholu může způsobit problémy s erekcí. V souvislosti s erektilní dysfunkcí jde naštěstí o dočasné nepříjemnosti, pravidelná konzumace alkoholu však může vyvolat různé další trvalé poškození zdraví.

Léky

Příčinu poruch potence lze úspěšně najít i ve Vaší domácí lékárničce. Erektilní dysfunkce totiž může být vedlejším příznakem některého z léků, které pravidelně užíváte. Nejčastěji jde o antidepresiva, léky upravující krevní tlak, tabletky proti bolesti a pod. Předepsanou léčbu samozřejmě neignorujte, nejlepší je promluvit si s lékařem a najít vhodné řešení. Nezapomeňte však, že poruchy erekce mohou způsobovat i ilegální látky, jakými jsou marihuana, amfetaminy, kokain a další drogy. Posledně zmíněné příčiny selhání erekce tedy můžete eliminovat díky pevné vůli.

Deprese

Deprese patří mezi nejčastější psychologické příčiny erektilní dysfunkce. Sexuální vzrušení totiž začíná v mozku, který následně propojuje jednotlivé orgány, hormony, svaly a nervová zakončení do očekávaného výsledku. Deprese proto mohou mít přímý vliv na celý intimní život. Bohužel i užívání antidepresiv má prokazatelný vliv na kvalitu erekce. Řešením může být kvalitní léčba u psychologa, který nejlépe poradí, jak bojovat proti vracejícím se depresivním stavům.

Stres patří mezi nejčastější příčiny selhání erekce

Stres je dalším duševním faktorem, způsobujícím stavy slabé či dokonce žádné erekce. Pokud se totiž cítíte vystresovaný, ovlivňuje to celý Váš partnerský život, nevyjímaje intimní oblast. Stres se v současné době podepisuje pod množství vážných onemocnění a proto byste měli zvážit změnu životního stylu. Bojovat proti stresu lze nejen pravidelným cvičením, ale i dostatkem spánku, pravidelným relaxem a odreagováním se. A možná budete překvapeni jak jednoduše jste se zbavili příznaků erektilní dysfunkce.

Obezita

Obezita patří mezi časté příčiny selhání erekce

Obezita patří mezi časté příčiny selhání erekce

Pokud se ručička na vaší osobní váze ne a ne zastavit na běžné hodnotě, popřemýšlejte nad změnou stravování. Obezita má vliv na hladinu testosteronu, která je při vyšší hmotnosti výrazně nižší. Způsobuje kornatění tepen a vysoký krevní tlak. Kromě toho mohou pociťovat obézní pánové deprese kvůli svému vzhledu. Dejte si to všechno dohromady a nebudete se divit, proč má obezita přímý vztah s erektilní dysfunkcí. Poruchy erekce proto lze řešit i změnou životního stylu, sportováním ( při kterém se vyplavují i hormony štěstí) a zdravějším jídlem ( například ovocem a zeleninou s afrodiziakálními účinky).

Nejste spokojen s kvalitou Vaší erekce? Vyzkoušejte Zerex, Vimax, Clavin nebo Erexan!

Pocity úzkosti

Strach ze selhání a následné pocity úzkosti mohou pánů trápit, pokud se chystají podniknout své první sexuální zážitky v novém vztahu, případně pokud od poslední pohlavní aktivity uběhla delší doba. Tyto psychologické faktory mohou mozek muže zaměstnat natolik, až nebude schopen dosáhnout pevnou erekci. Obavy přetavené do reality mohou být nejlepší živnou půdou pro růst deprese. Sexuální oblast je ovlivňována i konflikty nejen v partnerském životě, ale i všem, čeho se obáváte nebo s čím v hlavě bojujete. Receptem na řešení těchto pocitů je komunikace s partnerem, se kterým můžete symptomy erektilní dysfunkce vyřešit jednou provždy.

Mínění o sobě samém

Negativní mínění o sobě může také způsobit selhání erekce.

Negativní mínění o sobě může také způsobit selhání erekce.

Pokud se nelíbil sobě samému, jsme přesvědčeni o tom, že se nebudeme líbit ani nikomu jinému. To může být příčinou toho, že si pánové nevědí najít partnerku. Nedůvěra a snížené sebevědomí umí napáchat totiž řádně škody. Pokud se muž v hlavě sám hodnotí jako někdo, kdo není schopen uspokojit svou partnerku, je to jasná příčina toho, proč se mu nedaří dosáhnout silnou erekci. Pokud jste se v těchto řádcích našli, je možná na čase podívat se na sebe sama z jiného úhlu a zaměřit se zejména na své kvality.

Snížené libido

Pokud nemáte chuť na sex, můžete se snažit jak chcete, dosáhnout kvalitní erekci nebude tak jednoduché. Nižší touha po sexu může být výsledkem kombinace stresu, úzkosti, nízkého sebevědomí případně vedlejším účinkem užívaných léků.

Dobrou zprávou je, že libido lze nastartovat užíváním výživových doplňků na podporu erekce (ZEREX, VIMAX, EREXAN nebo CLAVIN).

Zdravotní stav pacientů – fyzické příčiny selhání erekce

Zdraví v sexuální oblasti a potenci ovlivňuje mnoho věcí. Dosažení erekce je souhrou svalů, krevního oběhu, správné hladiny testosteronu a dobré psychické kondice. Pokud má některá část problém, má ho i výsledný efekt. Erektilní dysfunkce může být následkem onemocnění srdečního, či cévního charakteru, poranění páteře, cukrovky, následkem poškození nervů během operace a pod. Pokud trpíte několika zdravotními potížemi, pravou příčinu impotence vám pomůže najít pouze lékař. Zdraví však můžete podpořit dobrým životním stylem, omezením konzumace alkoholu, cigaret, drog a sportováním.

Hněv

Zerex - osvědčený a oblíbený produkt na podporu kvality erekce.

Zerex – osvědčený a oblíbený produkt na podporu kvality erekce.

Pokud se cítíte rozzlobený, případně jste se právě pohádali se svou partnerkou, sex je to poslední, po čem právě toužíte. Patří tedy mezi velmi běžné příčiny selhání erekce. A řekněme si na rovinu, během tiché domácnosti bývá odepření sexuálních hrátek častou „pomstou „. Kromě toho má hněv vliv i na to, že krev se hrne do všech možných oblastí, kromě genitálií. Proto je třeba konflikty řešit komunikací, ne křikem. Hněv je velkým zabijákem erekce, který však víte eliminovat. Někdy je lepší zakousnout si do jazyka a dát za pravdu tomu druhému.

10 největších zabijáků erekce
3.43 (68.57%) 7 votes

Zanechte komentář

1 Komentář on "10 největších zabijáků erekce"

Upozorňovat

Sort by:   newest | oldest | most voted
Guest
Kody
7 years 5 months ago

Článek je OK, ale radši bych prvně pokecal se svou babou. 90% chlapů má doma dřevo!
Hlavně žijte zdravě, nehulte a kořalu vyměňte za 2dcl červeného.
Jestli to Vaše dřevo doma nebude aktivnější, tak Vám ten klacek uschne!

wpDiscuz